Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
*** 100 zł Aplikacja Facebook v2.7, v2.8 z uprawnieniami publish_actions *** - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: *** 100 zł Aplikacja Facebook v2.7, v2.8 z uprawnieniami publish_actions *** (/Temat-100-zl-Aplikacja-Facebook-v2-7-v2-8-z-uprawnieniami-publish-actions-135837)

Strony: 1 2 3 4


RE: *** 50 zł Aplikacja Facebook v2.7! Więcej niż jedna sztuka - 40 zł za aplikację! *** - Cromiell - 10-10-2016 19:25

Transakcja idealna, szybka i jako bonus krótka rozmowa rozwiewająca moje pytania c.d tematu publish_actions. Polecam serdecznie


RE: *** 50 zł Aplikacja Facebook v2.7! Więcej niż jedna sztuka - 40 zł za aplikację! *** - PETERILLUSION - 10-10-2016 19:58

Podobno teraz jak sie zmienia domene w apce na swoja to usuwa automatycznie apke? Prawda to?


RE: *** 50 zł Aplikacja Facebook v2.7! Więcej niż jedna sztuka - 40 zł za aplikację! *** - fol89 - 10-10-2016 22:07

(10-10-2016 19:58)PETERILLUSION napisał(a):  Podobno teraz jak sie zmienia domene w apce na swoja to usuwa automatycznie apke? Prawda to?

tak to prawda, jeżeli zmienisz cokolwiek , domenę, nazwę, ikonę aplikacji , czy też link do polityki prywatności , lub e-mail kontaktowy to apka znika automatycznie , testowałem to i za każdym razem znikała

czyli raczej teraz jak kupować apkę to tylko z domeną i z ustawionym wszystkim , czyli temat zapewne już jest nieaktualny


RE: *** 50 zł Aplikacja Facebook v2.7! Więcej niż jedna sztuka - 40 zł za aplikację! *** - PETERILLUSION - 10-10-2016 22:14

Czyli koniec apek, ok dzieki za odpowiedz.


RE: *** 50 zł Aplikacja Facebook v2.7! Więcej niż jedna sztuka - 40 zł za aplikację! *** - TorRenT - 11-10-2016 06:08

To pozdrawiam wczorajszych kupców, którzy zmienili ustawienie aplikacji i nie zostały one usunięte Smile Testowałem to również osobiście z kilkoma innymi osobami i wszystko zostało zachowane. Róbcie dalej masówki na śmieciowych kontach, a potem dziwcie się, że wszystko jest usuwane Wink Załóżcie sobie osobny temat, a nie róbcie tutaj śmietnika. Każdy kolejny offtop będzie zgłaszany.


Tymczasem zapraszam wszystkich zainteresowanych do zakupu.


RE: *** 50 zł Aplikacja Facebook v2.7! Więcej niż jedna sztuka - 40 zł za aplikację! *** - wojteq171 - 11-10-2016 08:48

(11-10-2016 06:08)TorRenT napisał(a):  To pozdrawiam wczorajszych kupców, którzy zmienili ustawienie aplikacji i nie zostały one usunięte Smile Testowałem to również osobiście z kilkoma innymi osobami i wszystko zostało zachowane. Róbcie dalej masówki na śmieciowych kontach, a potem dziwcie się, że wszystko jest usuwane Wink Załóżcie sobie osobny temat, a nie róbcie tutaj śmietnika. Każdy kolejny offtop będzie zgłaszany.


Tymczasem zapraszam wszystkich zainteresowanych do zakupu.

Niestety ja zamówiłem u Ciebie i została usunięta po edycji więc nie wiem co o tym poście sądzić Smile


RE: *** 50 zł Aplikacja Facebook v2.7! Więcej niż jedna sztuka - 40 zł za aplikację! *** - TorRenT - 11-10-2016 08:54

Byłeś pierwszą i jak na razie ostatnią osobą której to się stało Smile Po Tobie zakupił Cromiell i u niego ten problem nie wystąpił


RE: *** 100 zł Aplikacja Facebook v2.7, v2.8 z uprawnieniami publish_actions *** - Cromiell - 12-10-2016 12:10

U mnie stoi dalej. Na chwilę obecną 225 tokenów w 2 dni. Zmieniałem oczywiście podstawowe dane aplikacji. Może trefne konto FB albo domena była już używana do podobnych akcji? Pamiętajcie żeby appki trzymać na swoich własnych kontach FB.


RE: *** 100 zł Aplikacja Facebook v2.7, v2.8 z uprawnieniami publish_actions *** - TM heheszky - 12-10-2016 14:58

Polecam Wink


RE: *** 100 zł Aplikacja Facebook v2.7, v2.8 z uprawnieniami publish_actions *** - Kerehan - 17-10-2016 14:44

Co się stało, że w końcu ktoś cenę do góry podniósł? Smile Huh