Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam mentora. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam mentora. (/Temat-Szukam-mentora-135827)



Szukam mentora. - SKOR514 - 16-07-2016 16:16

Siemka!
Szukam kogoś, kto pomoże mi pracować w internecie. W jakiej branży? Dostosuje się. Na czym się znam? Głównie subsms, gdzie zarobiłem już prawie 5000zł w ciągu jakiś 8 miesięcy. Dodatkowo piszę teksty na zlecenia (na textbookers jestem w stanie pisać w tempie, które pozwala mi zarobić nawet 22zł/h i to na tekstach preclowych!). Jestem mega pracowity i gwarantuje, że nie jestem sezonowcem i jak trzeba będzie, to będę poświęcał kilka godzin dziennie przed komputerem. Chciałbym poznać nowe metody promocji pod subsms, gdyż FB nie jest już dla mnie dobre przez liczne bloki. Undecided
Jestem otwarty na wszelkie propozycje!
Pozdrówki.


RE: Szukam mentora. - Gratsy - 06-10-2016 15:23

Hej, jeśli chciałbyś zarabiać na reflinkach, zupełnie nic nie robiąc (no moze trochę spamku), to pisz pw


Szukam mentora. - Hybrid1990 - 31-07-2017 17:24

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.