Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kajetan Hubner - dziennik pracy, a raczej WYPŁAT. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kajetan Hubner - dziennik pracy, a raczej WYPŁAT. (/Temat-Kajetan-Hubner-dziennik-pracy-a-raczej-WYPLAT-135801)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Kajetan Hubner - dziennik pracy, a raczej WYPŁAT. - espo - 13-08-2016 07:58

(12-08-2016 21:14)Kazio_Odlotowy napisał(a):  Mógłbyś wyjaśnić trochę bardziej o co chodzi z hybrydowym revshare trafficpowerline i zarabianiu dzięki szybszej rejestracji? Będzie to zwykłe podpinanie nieprzypisanych reffów czy coś więcej?
Obejrzyj filmik na youtube, dałem do niego linka wyżej w poście (ten po polsku, krótszy).
Chodzi o to, że w zależności od ilości paczek, będą Tworzone pod Tobą linie, z każdej następnej rejestrującej się osoby. Będą to groszowe sprawy, ale jeśli linia dojdzie do 1000, to jak to mówią "grosz do grosza..." Smile

(13-08-2016 00:57)supercola napisał(a):  Ładne zarobki Big Grin Jak już zwróci Ci się wkład to będzie naprawdę pięknie Big Grin

W MXie wkład już prawie wyjęty - ok. 77%, więc tak naprawdę jeszcze kilka wypłat - ale teraz będę pół miesiąca od 15 sierpnia reinwestował, a od 1 września znowu będę robił wypłaty. O MXa się akurat nie martwię Big Grin

Dzisiaj kolejna wypłata - niestety mniejsza niż myślałem, bo ta była wciąż oczekująca i nie mogłem zlecić więcej Sad

[Obrazek: N67Ge7f.png]

Póki co, miesiąc idzie naprawdę nieźle. 15 sierpnia będzie okrągłe 30 dni wypłat na Payzę.

[Obrazek: H3PM6JC.png]

Z nowości. Jeśli chodzi o My24HourIncome - start przesunięty na 20 sierpnia, z powodu zbyt kiepskich serwerów strony, które mogłyby nie wytrzymać ilości trafficu. Dodatkowo będą paczki po 75$, z których zakupu będzie 9$ prowizji od osoby poleconej, która dokona zakupu takiej paczki.


RE: Kajetan Hubner - dziennik pracy, a raczej WYPŁAT. - Kazio_Odlotowy - 13-08-2016 13:19

Oglądałem ten filmik, ale uznałem że jeżeli nie zrozumiałem po jednym obejrzeniu to po drugim też nie zrozumię Big Grin
Jakoś gościu zawile tłumaczy a ta jego rozpiska marnie obrazuje ten system, no chyba że ze mną jest coś nie tak :/

Edit: Może zapytam tak: Czy jest możliwość zarabiania bez wkładu lub z niskim wkładem czy będą to groszowe sprawy?


RE: Kajetan Hubner - dziennik pracy, a raczej WYPŁAT. - espo - 13-08-2016 13:30

(13-08-2016 13:19)Kazio_Odlotowy napisał(a):  Oglądałem ten filmik, ale uznałem że jeżeli nie zrozumiałem po jednym obejrzeniu to po drugim też nie zrozumię Big Grin
Jakoś gościu zawile tłumaczy a ta jego rozpiska marnie obrazuje ten system, no chyba że ze mną jest coś nie tak :/

Edit: Może zapytam tak: Czy jest możliwość zarabiania bez wkładu lub z niskim wkładem czy będą to groszowe sprawy?

Spoko, nie dziwie Ci się, bo ogólnie jest to dość zawiła hybryda i też czekam na jakieś lepsze informacje - nawet nie jestem pewny, czy będę w ten temat jakoś grubiej wchodził, skoro przesunięto też start My24HourIncome, a od 30 sierpnia jestem na wakacjach i będzie średnio z czasem.

Nie ma takiej możliwości, bo linia będzie mogła się zapełniać tym bardziej, im więcej będziemy mieli wykupionych paczek, a każda paczka ma kosztować 18$.
Jeśli nie polecasz, to możesz rozbudowywać linie inwestując - tak ja to widzę.
Umówmy się - nigdzie się nie da zarabiać bez polecania albo inwestycji i jak ktoś tak piszę, to nich mi wyliże dupę i Wam też - od razu kasujcie takich internetowych ściemniaczy.


RE: Kajetan Hubner - dziennik pracy, a raczej WYPŁAT. - espo - 14-08-2016 09:03

Dzisiaj dzień rozpoczynam wypłatą z MXRevShare, trochę większą niż zazwyczaj.

[Obrazek: EMzsRNJ.png]

No i zostały dwa ostatnie dni do zakończenia konkursu na moim facebooku. 16 sierpnia rano wrzucam filmik, na którym okaże się kto wygrał $100.
Na dzisiaj to raczej tyle Smile


RE: Kajetan Hubner - dziennik pracy, a raczej WYPŁAT. - espo - 15-08-2016 09:32

Dzisiaj wypłata na dobry początek tygodnia z FutureAdPro. z MXa nie robiłem wypłaty - zlecę 200$ po północy, żeby rano doszło Smile

[Obrazek: DKE8kuX.png]

Z dobrych wieści - podobno w e-dinarze mają wprowadzić wymianę edr na bitcoin oraz bitcoin na edr. Także czekam, bo to świetna wiadomość!


RE: Kajetan Hubner - dziennik pracy, a raczej WYPŁAT. - espo - 16-08-2016 05:26

[Obrazek: x01WHp4.png]

Dzisiaj dzień zaczynam wcześnie, bo to ostatnia wypłata w tym miesiącu. Teraz 100% reinwestycji.
Rozwiązanie konkursu na Facebooku jak tylko się umyję i zjem Smile


Kajetan Hubner - dziennik pracy, a raczej WYPŁAT. - Admin - 16-08-2016 09:06

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.