Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kajetan Hubner - dziennik pracy, a raczej WYPŁAT. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kajetan Hubner - dziennik pracy, a raczej WYPŁAT. (/Temat-Kajetan-Hubner-dziennik-pracy-a-raczej-WYPLAT-135801)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Kajetan Hubner - dziennik pracy - espo - 21-07-2016 18:23

Dzisiaj świetny dzień. Pomimo tego, że od 6 rano jechałem do innego miasta i załatwiałem sprawy związane z wizą do USA, to udało się otrzymać jedną osobę poleconą do MXRevShare oraz jedną do My24hourincome.com - mimo, że start dopiero za niecały miesiąc.

Kolejne $88 wypłacone z MXRevShare, oraz niecałe $100 z FutureAdPro. Kolejna wypłata z MXa jutro, a z FAPa za 2-3 dni.

Screenów dzisiaj nie ma, bo wszedłem tylko na chwilę i zaraz lecę, aczkolwiek jak przystało na dziennik, coś napisać wypada Smile


RE: Kajetan Hubner - dziennik pracy - alussk8 - 21-07-2016 18:43

Podziwiam i szanuje za Twoje podejście do nowych earnerów Wink wielki +


RE: Kajetan Hubner - dziennik pracy - qwertybsk - 21-07-2016 19:34

fajny dziennik aż miło się czyta Smile


RE: Kajetan Hubner - dziennik pracy - DGHubert - 21-07-2016 19:41

Niezłe stawki inwestujesz. Oby tak dalej! Powodzenia Wink


RE: Kajetan Hubner - dziennik pracy - espo - 21-07-2016 21:00

Ok, jednak mnie trochę zmotywowaliście, żeby wrzucić lepszego posta.
Wypłata z MX dzisiaj następująca:

[Obrazek: Sa6D58o.png]

Jeszcze jeden dzień i 1/3 wkładu będzie wyciągnięta, także idzie szybciej, niż zakładałem.
Jest to również dziewiąty dzień wypłat z MXRevShare, jeszcze dzień i będę mógl zamknąć 10cio dniowy volume na Payza. Obecnie wygląda to tak:

[Obrazek: ARoo9KO.png]

Zakładam, że w 30 dni wypłacę ok. 12 tyś, oczywiście na Payzę idą wypłaty z samego MXa. FAP leci na portfel BTC -> giełdę -> konto bankowe. Innych źródeł nie dokumentuje, bo tak jak pisałem - nie chcę polecać czegoś, co jest zbyt ryzykowne. Ktoś mógłby się zarejestrować, gdyby trafił tu przez przypadek.

Miałem wypłacać z FAP co 2-3 dni, ale w sumie nie ma to znaczenia, bo prowizja jest taka sama, więc wypłata poszła już dzisiaj.

[Obrazek: itnPUuO.png]


(21-07-2016 18:43)alussk8 napisał(a):  Podziwiam i szanuje za Twoje podejście do nowych earnerów Wink wielki +

Dzięki piękne! Zdrowe podejście jest najważniejsze - ono dało mi solidnie zarobić i potem duże możliwości inwestycyjne. Potem wszystko płynie samo Smile




(21-07-2016 19:34)qwertybsk napisał(a):  fajny dziennik aż miło się czyta Smile

(21-07-2016 19:41)DGHubert napisał(a):  Niezłe stawki inwestujesz. Oby tak dalej! Powodzenia Wink

Dzięki Wam Panowie. Będę się starał dalej robić update każdego dnia, bo sam chętnie po jakimś czasie przejrzę temat i zobaczę rezultaty.


RE: Kajetan Hubner - dziennik pracy - espo - 22-07-2016 08:01

Nowy dzień i nowa osoba polecona w my24hourincome.com
Poza tym doszła wypłata zlecona w nocy po rozliczeniu na MXRevShare.

[Obrazek: DL5K1M1.png]


10 dni wypłat z MX właśnie minęło. Myślę, że 3 572,47 PLN to niezły wynik, biorąc pod uwagę, że to tylko 10 dni i tylko wypłaty z jednego programu - ale wiadomo, wkład własny jeszcze nie jest wyciągnięty, więc nie ma się czym podniecać. Póki co, program oddaje mi moje, zainwestowane pieniądze Big Grin

[Obrazek: cRn1LqK.png]

W FutureAdPro po wypłacie naliczyło przez noc $30, a więc musi jeszcze trochę urosnąć. Narazie ilość paczek to: 133.


RE: Kajetan Hubner - dziennik pracy - Pan Inwestor - 22-07-2016 19:28

Dobry dziennik! Jednak z tym MXRS bym uważał. Z tego co liczę, to dopiero masz tam wybrane 1/4 wkładu ;-) Nie mniej jednak trzymam kciuki i mocno kibicuję ;-)


RE: Kajetan Hubner - dziennik pracy - kaczor89 - 22-07-2016 19:55

Konkretny dziennik się szykuje widzę. Od jakiego programu zaczynałeś swoją przygodę z revsharami jeśli można wiedzieć?
Powodzenia! Smile

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka


RE: Kajetan Hubner - dziennik pracy - espo - 22-07-2016 20:49

(22-07-2016 19:28)Pan Inwestor napisał(a):  Dobry dziennik! Jednak z tym MXRS bym uważał. Z tego co liczę, to dopiero masz tam wybrane 1/4 wkładu ;-) Nie mniej jednak trzymam kciuki i mocno kibicuję ;-)

Dokładnie 29,38% Smile W sumie to dopiero 10 dni wypłat, więc myślę że nie jest jednak tak źle, ale oczywiście no uważam jak tylko mogę, już nic nie zrobię tak naprawdę. Muszę działać i wypłacać Tongue Dziękuję bardzo za dobre słowo!

(22-07-2016 19:55)kaczor89 napisał(a):  Konkretny dziennik się szykuje widzę. Od jakiego programu zaczynałeś swoją przygodę z revsharami jeśli można wiedzieć?
Powodzenia! Smile

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chodzi o Revshare to zaczynałem od FutureAdPro, od samego jego początku istnienia. Ale oczywiście przygody z innymi HYIPami miałem już wcześniej, no ale pytałeś o Revshare Tongue


RE: Kajetan Hubner - dziennik pracy - espo - 23-07-2016 07:01

Kolejna wypłata z MXRevShare (z tą samą datą co ostatnia - nie wiem czemu, bo zlecona była już po północy).

[Obrazek: cF68YXY.png]

Poszła również wypłata z FutureAdPro wprost na giełdę Bitbay.

[Obrazek: sQGxf01.png]


I na duży plus dzień pod względem poleconych. 1 nowa osoba w My24hour income, jedna nowa w FAP i aż 3 w MXRevShare. Co ciekawe, wszyscy w MXie ze spotkać face 2 face.

31,79% wkładu w MX wyciągnięte.

[Obrazek: aCWXXwf.png]