Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pokemon go - gracie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+--- Wątek: Pokemon go - gracie? (/Temat-Pokemon-go-gracie-135761)

Strony: 1 2 3 4


Pokemon go - gracie? - Pawlak093 - 14-07-2016 23:00

Pokémon Go – darmowa gra miejska, korzystająca z technologii rzeczywistości rozszerzonej, stworzona przez firmę Niantic i wydana w lipcu 2016 roku.













RE: Pokemon go - gracie? - Sahya - 14-07-2016 23:29

Hokus pokus, dwie opony już są nudne pokemony


RE: Pokemon go - gracie? - Captain - 14-07-2016 23:30

Ja pernicze, prawie wszędzie w internetach pokemon go, nawet tutaj już dotarło? Ileż można 4

Nie gram, choć gra zacna. No ale to już się robi męczące że wszędzie pełno w tym w internecie.


RE: Pokemon go - gracie? - Pinkny - 14-07-2016 23:35

Czekam tylko na wiadomości a tam o dzieciaku który został potrącony przez samochód bo łapał poka na środku szosy. Zresztą dziś było w wiadomościach o tym, ostrzegali


RE: Pokemon go - gracie? - twardy - 14-07-2016 23:41

Nie, ale moze dlatego, ze nigdy tego syfu nie lubilem za dzieciaka.


RE: Pokemon go - gracie? - themate0 - 14-07-2016 23:51

5 lvl wbiłem, tera się muszę do pokecenter czy jak to się zwie udać na jakieś pojedynki, ale nie mam kiedy Tongue

gra po tygodniu się znudzi, ale grube miliony już na tym zarobili Jerk


RE: Pokemon go - gracie? - rayden - 15-07-2016 00:04

Tak jak mówią. Gra raczej nie jest na dłuższą metę. Myślę, że po miesiącu grania znudzi się ona większości graczy. Smile
Sam gram, ale aktualnie przebywam w niewielkiej miejscowości, w której złapanie Pokemona wiąże się z cudem. W dodatku zero pokestop'ow i gym'ow. Ale ogólnie sam pomysł na grę nie jest głupi.
Zobaczymy jak wejdą walki z innymi graczami i dzikimi pokemonami.


RE: Pokemon go - gracie? - Slight - 15-07-2016 13:16

Ja poczekam, aż apka oficjalnie wyjdzie w Polsce, zobaczę co inni widzą w tej grze. Smile


RE: Pokemon go - gracie? - aero2 - 15-07-2016 13:25

Nie, bo i po co, pieniędzy granie nie daje.


RE: Pokemon go - gracie? - mikuss - 15-07-2016 13:29

Również nie gram, głupota.
W dzieciństwie najgłupsza bajka świata, po latach najgłupsza gra świata