Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare z full2000 - NOWY DZIENNIK ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare z full2000 - NOWY DZIENNIK ! (/Temat-MXRevShare-z-full2000-NOWY-DZIENNIK-135731)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: MXRevShare z full2000 - NOWY DZIENNIK ! - full2000 - 22-07-2016 19:10

No to lecimy moi drodzy ...

Po krótkim namyśle stwierdziłem, że będę umieszczał całościowy screen z panelu (bez zakrywania części danych) - dzięki temu nie muszę wiele opisywać bo każdy będzie widział co się zmienia/zmieniło.

Podglądu z panelu MXRevShare jeszcze nie wstawiałem więc w drugim wpisie tego, nowego dziennika zaczniemy właśnie od tego aspektu Smile

[Obrazek: 5fbeebeef6a6095b87d45011ddf67cfd.png]

Tylko bardzo proszę bez napinki i zbędnej podniety tam... że mam tylu poleconych, ile zarabiam na tym itp.itd. Wszystko wymaga pracy moi drodzy, nic nie przychodzi samo i bardzo proszę mieć to na uwadze Smile

Aktualnie stawiam bardziej na kupowanie paczek reklamowych niż wypłaty. Skupiam się także na innych projektach oraz rozbudowie siatki poleconych Heart

Proszę nie zwracać uwagi na ilość kredytów reklamowych gdyż niedługo zostaną one wykorzystane na nowy projekt [...]


Chciałem o czymś jeszcze napisać ale wyleciało mi z głowy... jakkolwiek, jeżeli chcesz mi w jakiś sposób pomóc to zapraszam do SUBSKRYPCJI tego tematu (na dole jest taka magiczna opcja)



Chcesz zarabiać tak jak ja? Skontaktuj się ze mną na priv. lub odwiedź stronkę splash page - http://aioptk.com/xh2

Do następnego wpisu! Serdecznie pozdrawiam - full Smile


RE: MXRevShare z full2000 - NOWY DZIENNIK ! - full2000 - 22-07-2016 21:18

Dzisiaj jestem na WowApp, także zapraszam jakby ktoś chciał wymienić poglądy/wiedzę, zadać jakieś pytania w związku z MXRevShare albo po prostu pogadać -> https://www.wowapp.com/w/kogett/Karol-Rasten


RE: MXRevShare z full2000 - NOWY DZIENNIK ! - LikeAMoneys - 22-07-2016 23:47

Niezłe zarobki Smile
Będę tu często zaglądać(i się dalej motywować) Też zarabiam na MX Big Grin
Nic tylko gratulować Smile


RE: MXRevShare z full2000 - NOWY DZIENNIK ! - SteveMariano - 23-07-2016 06:37

Świetne wyniki Karol Smile. Będę zaglądał tu i na fejsie i trzymam kciuki, by jeszcze szybciej hajs się mielił Big Grin


RE: MXRevShare z full2000 - NOWY DZIENNIK ! - edgard1899 - 23-07-2016 19:46

Widzę że się ładnie rozwijasz Rolleyes powodzenia i grubych $$$$ Huh


RE: MXRevShare z full2000 - NOWY DZIENNIK ! - full2000 - 23-07-2016 20:28

[Obrazek: 7705e6776f3d37d768b315138d2f2e8b.png]

Dokupiłem 3 adpack'i (medium). Doszedł 1 polecony i wpadła fajna prowizja ! Huh

Oczywiście reklamy wy-klikane ! Smile

Naliczenia wyglądają coraz lepiej ale do wymarzonych jeszcze sporo brakuje ...

Całkiem możliwe że o czymś zapomniałem napisać.

Jak zawsze zapraszam do SUBSKRYPCJI, żebym wiedział, że mam dla kogo pisać Smile



Chcesz zarabiać tak jak ja? Skontaktuj się ze mną na priv.

lub odwiedź stronkę splash page -> http://aioptk.com/xh2

Do następnego wpisu! Serdecznie pozdrawiam - full Smile


RE: MXRevShare z full2000 - NOWY DZIENNIK ! - full2000 - 24-07-2016 17:41

Dzisiaj będzie bez "zbytniego" opisu,

mam nadzieję że mi to wybaczycie ! Smile

[Obrazek: a4dfe00921cd4fa3a96639943708e3c0.png]



Chcesz zarabiać tak jak ja? Skontaktuj się ze mną na priv.

lub odwiedź stronkę splash page -> http://aioptk.com/xh2

Do następnego wpisu! Serdecznie pozdrawiam - full Smile


RE: MXRevShare z full2000 - NOWY DZIENNIK ! - full2000 - 24-07-2016 20:12

W pierwszym poście zaznaczyłem że poza standardowym prowadzeniem dziennika, będę starał się informować o aktualnej sytuacji w programie.

Tak więc kieruję tę informację do osób zarabiających w MXRevShare. Jest to przetlumaczone info od Janusa (Admina) o zmianie serwera MXR :

"Skrót informacji ze światowej gruoy dotyczącej migracji na nowy serwer.

Cały oryginalny tekst na światowej grupie MXR

1. Jesteśmy gotowi na przeniesienie i konfiguracje nowego Monster serwera.

2. We wtorek (lub - jeąeli sie uda) już w niedzielę lub poniedziałek będziemy przenosić wszystkie dane do nowego serwera dużych prędkości.

3. Oznacza to że strona MXR może być nieczynna już w niedziele zaraz po naliczeniach, albo poniedziałek lub we wtorek.
(Im wcześniej, tym lepiej, z powodu obecnych problemów z surfowaniem)

4. Instalacja zostanie zakończona w przyszłą środę lub wcześniej, jeżeli wszystko pójdzie bez problemów.

5. Dlatego prosze nie wysyłać ticketów "dlaczego strona nie jest dostępna" w ciągu najbliższych kilku dni.

Również zmiana IP, może spowodować dodatkowy serwer przestojów,
do 48 godzin, aby przywrócić wpisy DNS na całym świecie (we wszystkich serwerach i komputerach).... "


Osoby które chcą być informowane o aktualnej sytuacji w programie MXRevShare, zapraszam do SUBSKRYBOWANIA tego tematu ! Smile


RE: MXRevShare z full2000 - NOWY DZIENNIK ! - patulsky1337 - 24-07-2016 20:54

Siemka full!

Dziennik ląduje oczywiście do obserwowanych Big Grin Sam ciągle reinwestuje i zbieram adpacki, u mnie wygląda to tak:

[Obrazek: JG74Rl.jpg]

Więc życzmy sobie nawzajem powodzenia i wytrwałości. Mój cel to 200 adpacków milionare, na razie kupuje 1 codziennie+ 1-2 mini. Mam nadzieję, że wyciągniemy z programu jak najwięcej.

Pozdrawiam!


RE: MXRevShare z full2000 - NOWY DZIENNIK ! - full2000 - 25-07-2016 17:37

Dzisiaj nie będzie wpisu ze screen'em z panelu ponieważ trwa MIGRACJA STRONY NA NOWY (LEPSZY) SERWER Smile