Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prawdziwe wyświetlenia HR na twoją stronę/bloga - Francja, USA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Prawdziwe wyświetlenia HR na twoją stronę/bloga - Francja, USA (/Temat-Prawdziwe-wyswietlenia-HR-na-twoja-strone-bloga-Francja-USA-135718)

Strony: 1 2


Prawdziwe wyświetlenia HR na twoją stronę/bloga - Francja, USA - experimental - 13-07-2016 22:24

W tym tygodniu do każdego zamówienia 1000 wyświetleń GRATIS!
1.Nazwa przedmiotu :
Wyświetlenia HIGH RETENTION


2.Opis przedmiotu :

Prawdziwy ruch na Twoją stronę/bloga:
-w 100% bezpieczny, nie używam żadnych botów ani innych 'nabijarek'
-w 100% prawdziwy - normalni ludzie z różnych ip i komputerów,
-zachowują się jak zwykli użytkownicy,
-duży stopień "uwagi", mogą spędzić na stronie nawet do kilku minut
-możliwe targetowanie wg krajów - pozyskam ruch m.in. z Francji czy USA

Zapewniam także:
-szybki kontakt
-realizacja w max. 24 h od złożenia zamówienia
-śledzenie zamówienia 'na żywo'
-możliwe negocjacje pakietów/cen
-LP, revshare, shorte, fake content i inne tego typu - również obsługuję,
-możliwość stałej współpracy na korzystnych warunkach


3.Zdjęcia/cennik :
[Obrazek: cb7c790fea013e2762d30abc402630b3.gif]


Pozyskam też większe ilości, skontaktuj się ze mną na priv


4.Kontakt :priv/gg:51002941



5.Sposób zapłaty za przedmiot : Paypal/skrill/bank

Jak są jakieś pytania to zapraszam na gg, tam odpowiem najszybciej: 51002941 , pisać nawet jak niedostępny.


RE: Wypromuj swoją stronę/blog/kanał youtube - wyświetlenia HR - Damkofr - 14-07-2016 00:29

Jak nie podrozyli to na qqtube tańsze są wyświetlenia HR były po 0.7$ co daje nam ok 2,8zl za 1k.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


RE: Wypromuj swoją stronę/blog/kanał youtube - wyświetlenia HR - experimental - 14-07-2016 07:48

A tu masz 2,45 zł za 1k w największym pakiecie. Poza tym chodzi też o jakość a QQtube to straszny średniak, do tego leniwy bo trzeba czekać po kilka dni zanim nabije ci 1000 wyświetleń.
Tak w ogóle kto ci broni kupić w QQtube? Jak chcesz to idź i kup.


RE: Prawdziwe wyświetlenia HR na twoją stronę/bloga - Francja, USA - Bravo - 14-07-2016 19:05

@[experimental]
Jesteś niedoinformowany od kiedy QQtube jest leniwe ? QQtube oferuje wyświetlenia HQ i zalicza je do 24 H Smile Z tego co wiem może to potwierdzić Moderator @[Klin]


RE: Prawdziwe wyświetlenia HR na twoją stronę/bloga - Francja, USA - experimental - 14-07-2016 19:50

(14-07-2016 19:05)Bravo napisał(a):  @[experimental]
Jesteś niedoinformowany od kiedy QQtube jest leniwe ? QQtube oferuje wyświetlenia HQ i zalicza je do 24 H Smile Z tego co wiem może to potwierdzić Moderator @[Klin]

Kolego - zamiast mówić takie rzeczy lepiej przekonaj się na własnej skórze.
QQtube oferuje wyświetlenia HQ, oczywiście, ale jeden film nabijali mi przez 3 dni, połowa filmów ukończona po co najmniej 24 godzinach, w tym miesiącu żeby nie było że informacje nie aktualne.

Poza tym jeszcze raz - jak uważasz że qqtube jest takie super to sobie idź do qqtube i tyle, skoro wolisz płacić więcej, dostać mniej i czekać 3 razy dłużej to twoja sprawa.


RE: Prawdziwe wyświetlenia HR na twoją stronę/bloga - Francja, USA - Damkofr - 15-07-2016 01:39

Może wezmę bo na qqtube trzeba przelać odrazu 10$. Jednak nie zaklamuj rzeczywistości bo qqtube ma dobre HR tańsze (pojedyncze 1k) i nabija 1k ok 18h. Jakieś 2 dni temu brałem za ostatni hajs 1k.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


RE: Prawdziwe wyświetlenia HR na twoją stronę/bloga - Francja, USA - Klin - 15-07-2016 08:21

(14-07-2016 19:05)Bravo napisał(a):  @[experimental]
Jesteś niedoinformowany od kiedy QQtube jest leniwe ? QQtube oferuje wyświetlenia HQ i zalicza je do 24 H Smile Z tego co wiem może to potwierdzić Moderator @[Klin]

Potwierdzam. QQtube jest tańsze i problemy z zaliczaniem się skończyły


RE: Prawdziwe wyświetlenia HR na twoją stronę/bloga - Francja, USA - experimental - 15-07-2016 10:17

(15-07-2016 08:21)Klin napisał(a):  
(14-07-2016 19:05)Bravo napisał(a):  @[experimental]
Jesteś niedoinformowany od kiedy QQtube jest leniwe ? QQtube oferuje wyświetlenia HQ i zalicza je do 24 H Smile Z tego co wiem może to potwierdzić Moderator @[Klin]

Potwierdzam. QQtube jest tańsze i problemy z zaliczaniem się skończyły

Ok, szybki kurs liczenia:
-qq tube - wpłata minimalna 40zł - za to kupisz 14000 wyświetleń hr
~2,8zł/1000wyświetleń
-u mnie za 34zł masz 15000 wyświetleń hr
~2,3zł/1000wyświetleń
+szybsza realizacja

Tabliczka mnożenia albo coś facepalm
Ale to Wasza sprawa, jak chcecie przepłacać to idźcie do QQtube powtarzam to już 3 raz i czuję że nie ostatni bo zaraz znajdzie się kolejny ekspert Big Grin


RE: Prawdziwe wyświetlenia HR na twoją stronę/bloga - Francja, USA - Klin - 15-07-2016 10:24

Kolego mowa tutaj o niskich pakietach i o tym ze problemy QQtube sie skonczyly Wink

Nikt nie neguje Twoich usług


RE: Prawdziwe wyświetlenia HR na twoją stronę/bloga - Francja, USA - experimental - 15-07-2016 10:32

(15-07-2016 10:24)Klin napisał(a):  Kolego mowa tutaj o niskich pakietach i o tym ze problemy QQtube sie skonczyly Wink

Nikt nie neguje Twoich usług


A QQtube ma niższe pakiety? Przecież conajmniej 40zł można wpłacić, obliczyłem ci że u mnie wychodzi taniej bo napisałeś "QQtube jest tańsze" co było przekłamaniem.
Problemy być może się skończyły, tego też nie neguje Wink