Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blokada konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Blokada konta (/Temat-Blokada-konta-135708)



Blokada konta - MESWEB - 13-07-2016 17:23

Witam. Moja sytuacja wygląda tak mam 2 konta PayPal z blokadą dożywotnią bez możliwości odwołania. Niestety ale PayPal nie potrafi mi wytłumaczyć dlaczego. Z tego co się orientuję to wtedy było jakieś zabezpieczenie z IP ( nie wiem czy nadal jest?) i często podróżowałem dlatego zabezpieczenie wykrywało logowania z różnych IP z różnych miejscowości - możliwe że to zaowocowało banem oraz przyjmowałem czasem od randomowych osób darowizny jako rodzina. Moje pytanie brzmi - jeśli otworzę nowe konto na wujka i będę przyjmował płatności normalnie to czy wtedy PayPal nie zbanuje mi konta? Chciałbym również przyjmować płatności PayPal na moje stronie www czy można umieszczać taką płatność na własnej www? Czy też są jakieś wytyczne? Czy można taki button umieścić w opisie allegro?


Blokada konta - Hybrid1990 - 19-12-2019 13:31

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.