Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kredyty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Kredyty (/Temat-Kredyty-135704)



Kredyty - MESWEB - 13-07-2016 16:40

Mam pomysł odnośnie pożyczania kasy ludziom w potrzebie tak do 2k na okres miesiąca lub coś w tym stylu. Teraz mam pytanie jak można się zabezpieczyć aby nikt nas nie Sex na kasę? Wiem że weksel jest jakoś w 99% skuteczny pod warunkiem że są w nim zawarte odpowiednie regułki. Gdzieś na YT widziałem reklamę biura adwokackiego gdzie udzielali porad na temat zawartości weksla oraz jak kogoś wydymać na wekslu. Czy ktoś mógłby mi rozjaśnić sprawę i czy ktoś się w to bawił bez DG?


RE: Kredyty - MaLiN - 13-07-2016 20:53

Może ten poradnik coś Tobie rozjaśni: http://zarabiam.com/Temat-Pozyczki-spolecznosciowe-sposobem-na-zarobek-122704

Moim zdaniem za dużo osób chce pożyczać a za mało chce oddawać.


RE: Kredyty - Obywatel - 13-07-2016 20:58

Jak dłużnik nic nie ma, to i weksel nie pomoże. Wypadki losowe chodzą po ludziach, dziś masz kasę i zdrowie, jutro uchodżca Cię dopadnie, stracisz kasę na leczenie. I co?


RE: Kredyty - MESWEB - 14-07-2016 07:03

No dobra ale z wekslem koleś będzie miał komornika na głowie i przez jakiś okres czasu nie będzie mógł funkcjonować legalnie. Vivus itp jakoś działają a nie mają statusu banku.


RE: Kredyty - radek0389 - 14-07-2016 13:36

(14-07-2016 07:03)MESWEB napisał(a):  No dobra ale z wekslem koleś będzie miał komornika na głowie i przez jakiś okres czasu nie będzie mógł funkcjonować legalnie. Vivus itp jakoś działają a nie mają statusu banku.

Tylko taki vivus czy provident mają wielkie zaplecze i wsparcie. Lepiej taki biznes, mając mniejsze środki, zacząć od rynku lokalnego i postarać się o wsparcie w postaci przekonywującego "windykatora".


RE: Kredyty - MESWEB - 14-07-2016 14:26

(14-07-2016 13:36)radek0389 napisał(a):  
(14-07-2016 07:03)MESWEB napisał(a):  No dobra ale z wekslem koleś będzie miał komornika na głowie i przez jakiś okres czasu nie będzie mógł funkcjonować legalnie. Vivus itp jakoś działają a nie mają statusu banku.

Tylko taki vivus czy provident mają wielkie zaplecze i wsparcie. Lepiej taki biznes, mając mniejsze środki, zacząć od rynku lokalnego i postarać się o wsparcie w postaci przekonywującego "windykatora".

Niekoniecznie wystarczy weksel i płacić podatki a komornik zrobi już swoje.