Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mandat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Mandat (/Temat-Mandat-135696)



Mandat - Rakim69.rg - 13-07-2016 15:17

Hej, w skrócie i na temat to proszę o Waszą pomoc ale najpierw przedstawię sytuacje Smile

+-2 lata temu dostałem mandat 100 PLN.
Zgubiłem blankiety do zapłaty.
Niedawno dostałem pismo od US z mojego powiatu tj "Odpis tytułu wykonawczego".
Mam w nim bodajże numer mandatu czy jak to się tam wabi i numer konta do zapłaty w moim US


I tu moje pytanie, na jaki numer konta mam wpłacić tą należność?
Na numer konta podany w tym dokumencie czy na ten z między innymi tego artykułu http://www.ostrowmaz.com/aktualnosci/16589

Proszę o pomoc, w sumie to moja prosza taka sytuacja ale neiesty, mleko się rozlało a Komornika na chacie bym nie chciał bo to dodatkowe koszta i wstyd :/ Smile


RE: Mandat - Kryspin - 13-07-2016 15:21

Nie kąta tylko konta...


RE: Mandat - Rakim69.rg - 13-07-2016 15:24

Tak wiem, ale piszę z telefonu który służy mi wyłącznie do rozmów nie do korzystania z sieci czy też pisania a narazie brak innej możliwości bo PC w naprawie a mój dotychczasowy tel poszedł pod młotek, został sprzedany więc błędy mogą być bo ta korytka słów robi co chce i wstawia co chce więc za inne ewentualne błędy przepraszam Smile


RE: Mandat - Toskan - 13-07-2016 15:25

Czytam i nie wierze...'dostalam', 'zgubilem' i przede wszystkim 'kąta' ja pitole....jak tu nie pić! Mozg sie lasuje jak to czytam!


RE: Mandat - Rakim69.rg - 13-07-2016 15:27

Tak jak up.


RE: Mandat - marcel_kk - 13-07-2016 15:33

Wpłacasz na numer konta bankowego + tytuł jaki widnieje na tym
piśmie z Urzędu Skarbowego inaczej Poborca Skarbowy nie będzie wiedział
że dokonałeś wpłaty.
Dwa lata to długo czekali, w moich stronach 3-4 miesiące od wystawienia
mandatu i zajęcie z wypłaty.


RE: Mandat - mikuss - 13-07-2016 15:35

(13-07-2016 15:33)marcel_kk napisał(a):  Dwa lata to długo czekali, w moich stronach 3-4 miesiące od wystawienia
mandatu i zajęcie z wypłaty.
@[marcel_kk]
W Twoich stronach widać bogatsi, nie czekają aż odsetki urosną większe.
Kolegi strony biedniejsze pewnie więc czekali w ustawowym terminie do końca by odsetki były możliwie najwyższe Smile


RE: Mandat - Rakim69.rg - 13-07-2016 15:39

@mikuss chodzi o to z rubryki nr 1
http://www.bdmb.pl/kalkulator/odpis.gif

No 2 lata, nw może to dlatego że dostałem go chen chen chen daleko od mojego miejsca zamieszkania i mojego US, albo po prostu fart w nie fakcie no Smile


RE: Mandat - mikuss - 13-07-2016 15:43

Najlepsze sa daty tytułów obowiązującego prawa u nas 1966 rok beka a niby w polsce komy nie ma od 89 roku