Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zmonetyzowanie ruchu ero przez e-mail - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zmonetyzowanie ruchu ero przez e-mail (/Temat-Zmonetyzowanie-ruchu-ero-przez-e-mail-135682)



Zmonetyzowanie ruchu ero przez e-mail - Cromiell - 13-07-2016 07:08

Mam ostatnio troszkę wolnego czasu więc postanowiłem coś "pochytać" w temacie zarobku na niszach ero. Mam swój sposób - dziennie około 200 osób chętnych - tak to nazwę. Działałem już kiedyś na podobnym rynku. Do tej pory monetyzowałem to na subach, ale wiadomo, że podejście do tego tematu się zmienia i ciężej teraz w tej konkretnej niszy o jakieś sensowne pieniądze. Nadmieniam, że mój sposób opiera się na  wymianie wiadomości mailowych.
I tutaj pytanie do Was - czy możecie mnie nakierować na jakieś alternatywy, które używaliście w podobnych metodach zamiast Sub/Premium  SMS? Myślałem o instalacjach appek na Androida, ale nie wiem za bardzo jakby to można tym ludziom uzasadnić, że muszą coś takiego zrobić. Niezbyt się to łączy z tematyką. I proszę nie mówcie mi, że pytam o gotowe rozwiązania bo pytam tylko o  serwis/metodę monetyzacji. Bez sposobu i trafficu nic się nie zarobi. Za wszelką pomoc dziękuję, a gdyby ktoś nie chciał podawać publicznie to piszcie proszę PW.


RE: Zmonetyzowanie ruchu ero przez e-mail - radek0389 - 13-07-2016 07:38

Program partnerski portalu ero/randkowy. Przesylasz ofierze info, ze twoje zdjęcia, galerie, filmiki itp. znajdzie na profilu [link referencyjny].
Żeby wejść na profil musi się zarejestrować, za rejestracje otrzymujesz prowizje. Jeśli polecisz program z darmowa rejestracje, to konwersja będzie wysoka.


RE: Zmonetyzowanie ruchu ero przez e-mail - przetak16 - 13-07-2016 12:32

jaki to programy żeby zarobić?


RE: Zmonetyzowanie ruchu ero przez e-mail - Cromiell - 15-07-2016 12:39

(13-07-2016 07:38)radek0389 napisał(a):  Program partnerski portalu ero/randkowy. [...] Jeśli polecisz program z darmowa rejestracje, to konwersja będzie wysoka.

A znasz takowy? Bo szczerze wszędzie gdzie nie sprawdzałem występuje element sprzedaży bądź aktywacji. A przykładowo showup.tv daje % dopiero od żetonów.


RE: Zmonetyzowanie ruchu ero przez e-mail - Mateuszlewan - 15-07-2016 17:03

Witam, mam ten sam problem, również nisza ero i kontakt email. Zna ktoś jakieś PP randkowe/ero płatne za rejestrację?


RE: Zmonetyzowanie ruchu ero przez e-mail - mysc - 15-07-2016 17:18

W gameflow swojego czasu była dostępna kampania flirtak.pl Smile Jeżeli nadal jest, jest tajna -> trzeba napisać do supportu prośbę o odblokowanie, ew. możecie uderzyć bezpośrednio do flirtak.pl i zapytać czy byliby zainteresowani takim promowaniem Smile