Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na materiałach o uwodzeniu kobiet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie na materiałach o uwodzeniu kobiet (/Temat-Zarabianie-na-materialach-o-uwodzeniu-kobiet-135675)



Zarabianie na materiałach o uwodzeniu kobiet - mes1234 - 12-07-2016 22:15

Za nami trzeci tydzień wakacji, pełno fajnych lasek na mieście i teraz do sedna. Osób które mają ogromne problemy z zagadywaniem jest mnóstwo. Młodych chłopaków którzy by chcieli bez oporów podejść do każdej kobiety która im się podoba jest od groma i jeszcze więcej. Zwykle ich zapędy kończą się w głowie bo nagle przed podejściem w głowie mają setki różnych myśli i każda jest negatywna(nie spodobam jej się, nie będę wiedział co do niej mówić, mam śmieszny głos na pewno będzie się ze mnie śmiała itd...)

Ostatni rok kolekcjonowałem materiały o tematyce PUA (uwodzenie kobiet)
Myślę, że jest to ciekawy sposób na zarobek, zwłaszcza teraz w okresie letnim.

Kupujemy/znajdujemy gdzieś na chomiku materiały PUA i dajemy ogłoszenia na różnych forach, że posiadamy materiały o uwodzeniu kobiet.
Teraz im większa kolekcja tym większe szanse, że uda się nam coś wytargować.

Jakby ktoś potrzebował to mogę hurtowo udostępnić zbiory na początek a potem sami powiększajcie swoje kolekcje i miejcie z tego profity.

Mogę podpowiedzieć i udzielić więcej szczegółów na gg: 54572018


RE: Zarabianie na materiałach o uwodzeniu kobiet - war43 - 13-07-2016 11:17

To jest bardzo fajna nisza 100% real content pod Premium-SMS. (W sumie tak samo jakbyśmy coś po prostu sprzedawali, ale przez SMS znacznie więcej młodych osób będzie w stanie zapłacić.)

Kiedyś chciałem ją wykorzystać, jednak nie miałem powierzchni reklamowej. Smile


Zarabianie na materiałach o uwodzeniu kobiet - MaLiN - 13-07-2016 12:48

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.