Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]Serwer off - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Counter-Strike (/Forum-Counter-Strike-40)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-102)
+---- Wątek: [Nieaktualne]Serwer off (/Temat-Nieaktualne-Serwer-off-13567)



[Nieaktualne]Serwer off - Marello - 15-09-2010 09:03

Od paru dni serwer jest wyłączony, nie jest to nasza wina na stronie gameserv czytamy:

Cytat:http://www.gameserv.pl
Wszystkie serwery zostaną włączone w dniu dzisiejszym w godzinach nocnych. Wystąpił poważny problem z zablokowaniem IP, cały dzień dzisiejszy potrwa naprawa. Gdy IP zaczną działać to serwery automatycznie zostaną uruchomione. Wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane w tym samym czasie. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, lecz podkreślamy, że nie jest to wina firmy GameServ, lecz serwerowni. Wszystkim użytkownikom przygotujemy odpowiednią rekompensatę. Prosimy o cierpliwość i zrozumienie naszej sytuacji.

Nic nie stracimy na tej awarii wszystkie dni, przez które serwer był off zostaną nam przyznane dodatkowo
Miejmy nadzieję, że serwer już dziś będzie działał.


RE: Serwer off - Jeppers - 16-09-2010 00:15

Cytat:Edit: Z nieznanych nam przyczyn nadal nie działają serwery, czekamy na telefon od serwerowni, po czym dowiemy się czegoś więcej. Problem na pewno zostanie rozwiązany w tym tygodniu, dokładną godzinę i dzień podamy po uzyskaniu informacji od serwerowni.

Jak widzicie jeszcze trochę to potrwa, nie jest to nasza wina, ale powoli nas też zaczyna to wkurzać. Niestety pozostaje nam tylko czekać i mieć nadzieje, że jutro się wszystko wyjaśni.

Pozdrawiamy


RE: Serwer off - Satan - 16-09-2010 05:59

Mogę przekląć ? Tak ? KURWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !
Dziękuję Smile


RE: Serwer off - Marello - 16-09-2010 06:57

No to pięknie. ładnie im się tam musiało spierniczyć a ja mam taką potrzebę zagrania na naszym serwerze, że to bajka ;/


RE: Serwer off - Mr.Hardy - 16-09-2010 08:13

Nie ma zagadaj z nim powiedz że przez te ich problemy +1 mich darmo ;>


RE: Serwer off - Pucki - 16-09-2010 14:46

ta nie ich problem a czyj przeciez nie nasz miesiac trzeba bedzie wytargowac za darmoche tez bym pogral u nas bo mnie energia rozwala Tongue


Serwer off - Marello - 19-03-2011 09:15

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.