Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na czym można zarobić przy programowaniu dla początkującego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Programowanie (/Forum-Programowanie-364)
+--- Wątek: Na czym można zarobić przy programowaniu dla początkującego (/Temat-Na-czym-mozna-zarobic-przy-programowaniu-dla-poczatkujacego-135649)

Strony: 1 2


RE: Na czym można zarobić przy programowaniu dla początkującego - glukos - 14-09-2016 13:11

(24-07-2016 11:46)dzemba napisał(a):  
(23-07-2016 21:29)Yurgan napisał(a):  Jeżeli chcesz zacząć od C++ (z którego ponoć potem łatwiej przerzuca się na inne języki) to polecam książkę Grębosza "Symfonia C++" przeczytałem parę rozdziałów i porzuciłem z powodu innych zajęć jednak już mogę stwierdzić, że jest tam dobrze tłumaczone dla początkującego.
Nie no, jak tak doświadczony programista jak ty radzi, to się uczę w ciemno.
A serio myśl co byś chciał zrobić i to po prostu zrób. I nie proś innych o porady jak nie masz konkretnego problemu.

Symfonie to chyba na pierwszym roku studiów wykładowcy od podstaw prog. polecają zazwyczaj.
A tak swoją drogą dobrze mówisz, tylko nie zacznij tam od Asemblera xd


RE: Na czym można zarobić przy programowaniu dla początkującego - dazy19 - 14-09-2016 13:14

Zacznij programowac drobne okienka jak hacki , programiki pod cpa :3


RE: Na czym można zarobić przy programowaniu dla początkującego - themate0 - 17-09-2016 21:56

nie myśl ile możesz zarobić tylko szukaj darmowego stażu żeby nabyć trochę doświadczenia w CV Big Grin


RE: Na czym można zarobić przy programowaniu dla początkującego - pointsmaster - 07-11-2016 12:07

Trochę odkop, ale ja mogę polecić stronke Codecademy. Sporo języków i praktyczne tutoriale w fajnej formie. Do tego za darmo.


RE: Na czym można zarobić przy programowaniu dla początkującego - walt669 - 23-11-2016 18:01

Programowania nie nauczysz się nawet w rok.... liczy się tak naprawdę dosw. bo inaczej to co napiszesz nic nie będzie warte Wink


RE: Na czym można zarobić przy programowaniu dla początkującego - shf - 05-12-2016 15:28

Uderzaj w webowe aplikacje HTML, CSS, JS, PHP, Angular Big Grin Zależy w sumie co chcesz programować, ja wolę bawić się w PHP'ie niż w C/C++ Big Grin


RE: Na czym można zarobić przy programowaniu dla początkującego - Laftika.com - 21-12-2016 07:47

Możesz spróbować tworzyć szablony html/css. Jeśli masz wyczucie stylu, nie będziesz tego kaleczył, to jak się podszkolisz możesz się zgłaszać na różne oferie itp.


RE: Na czym można zarobić przy programowaniu dla początkującego - Spykey - 28-09-2018 16:28

Ogłaszaj się na forach jako freelancer na pewno coś znajdziesz Smile