Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy Sicariocić - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Typy Sicariocić (/Temat-Typy-Sicariocic-135643)



Typy Sicariocić - Polacco - 12-07-2016 12:05

Hej. Od dwóch tygodni kupuję typy z pewnego bloga, link podam poniżej. Zrobiłem tutaj konto ponieważ może kogoś to zaciekawi, a ja postaram się wrzucić kilka typów, które od nich kupię i może akurat ktoś będzie chętny na spółkę czy składki.

http://sicariotips.blogspot.com/

Jest to mój pierwszy post, tak więc nie wiem czy nie zostanie on usunięty poniewaz udostępniam link innej strony, bloga. No trudno, spróbować warto.
Typy są naprawdę dobre, a ja jako sceptyk do takich spraw postanowiłem zaryzykować, bo co mam do stracenia, skoro nie biorą dużo za te typy, a zyski są ogromne.

Wieczorem mam dostać typ, więc myślę, że bez konsekwencji się obejdzie i wrzucę go tutaj.

Pozdrawiam Wink


RE: Typy Sicariocić - oleks94 - 12-07-2016 20:11

I gdzież ten typ ?


RE: Typy Sicariocić - Polacco - 13-07-2016 12:35

Witam. Wczoraj niestety nie udało mi się wrzucić typu, ale dzisiaj myślę, że nie będzie z tym problemu.

Wczoraj podali na noc Santos +0.5 handicap azjatycki. Był to mecz 10/10. Oglądałem i jestem pod wrażeniem. Co prawda mecz zakończył się wynikiem 1-1, ale Santos powinien spokojnie wygrać ten mecz.

Radzę przypilnować sobie tego bloga, bo właściciele są fantastyczni.

@oleks94 dzisiaj się pojawi Smile


RE: Typy Sicariocić - Raafxhusky - 13-07-2016 13:42

99 % tego typu stronek to scamy ludzi z nigerii lub innego przuybytku cywilizacji. Z tą pewnie jest podobnie bo rzadko tragiałem na proofy. Więc nie polacałbym żadnej tego typu na dłuższą czy krótszą metę.


RE: Typy Sicariocić - Br0nek1234 - 13-07-2016 14:56

Skoro mają takie dobre typy to już dawno powinni zarobić na domenę i hosting. Ja bym nie kupował od nich typów.


RE: Typy Sicariocić - Polacco - 13-07-2016 14:57

A myślisz, że ja nie oparzyłem się na tego typu stronach? Oczywiście, że tak. Wiele razy zostałem oszukany, natomiast z tych typów korzystam od 2. tygodni i jestem w pełni ukontentowany. Nie warto oceniać książki po okładce... typy 10/10 weszły w 100% jak na razie 8/8. Żałuję tylko, że nie grałem progresywnie, ale teraz łatwo się mówi. Mimo wszystko zyski są naprawdę spore, a skuteczność zadowalająca.

Dzisiaj jest jeden insider i typ 10/10. Na razie mam insidera.

WNBA - Koszykówka
Mecz: NY Liberty - Atlanta Dream
Typ: Atlanta Dream +7
Kurs: 1.80


Jeżeli otrzymam typ 10/10 to również wrzucę do tematu. Typ jest o godzinie 17, czyli za godzinę.
Pozdrawiam Smile

(13-07-2016 14:56)Br0nek1234 napisał(a):  Skoro mają takie dobre typy to już dawno powinni zarobić na domenę i hosting. Ja bym nie kupował od nich typów.

Wiesz co. Dobre typy to jedno. Spójrz na rynek ile jest takich stron i blogów. Ciężko jest się przebić. Mimo wszystko zaryzykowałem i nie żałuję.


RE: Typy Sicariocić - yazir - 13-07-2016 15:08

@[Polacco] tfu może raczej TheBuzzer4, AboveAll00, Optimum00, WhataNygga, Guru805, JackOne, BlackJackPoint, Monument, NotSolo, Marek44, Marek80, PanRoman, Yoda78, HaveFun, JacekSZ, PoProstuJacek, Sharpon, Maroo, resadse

Nie rozumiesz co znaczy won?

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.