Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wasza opinia o Wrocławiu :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Wasza opinia o Wrocławiu :) (/Temat-Wasza-opinia-o-Wroclawiu-135596)



Wasza opinia o Wrocławiu :) - sheko12 - 11-07-2016 12:02

Hejka, co powiecie o Wrocławiu? czy są może osoby, które tam mieszkają, lub chcą się wyprowadzić? Tongue

Mieszkam aktualnie na wsi, niedaleko Łodzi, ale chce się wyrwać z tego ''zabitego dechami'' odludzia, do dużego miasta, czyli do Wrocławia, czytałem, że warto tam jechac, pracować, zwiedzać, bawić się i kochać Tongue

Macie coś, czym możecie się podzielić odnośnie Wrocka? podobno z zarobkami, jak i mieszkaniami nie ma aż takiej tragedii.

Oczywiście staram się biznesowo zarabiać, bo ten etat to raczej mi tej przyszłości nie zagwarantuje ^_^


RE: Wasza opinia o Wrocławiu :) - Veres - 11-07-2016 12:06

Aktualnie mieszkam od roku we Wrocławiu i jestem bardzo zadowolony, atrakcji co nie miara wystarczy poszperać i poszukać informacji. Odnośnie zarobków to nie widziałem żeby ludzie narzekali, sam obecnie nie pracuje ale jest naprawdę dużo ogłoszeń. Komunikacja jest dobra wystarczy miesiąc na ogarnięcia jak to działa więc tak polecam Wroclaw, jbc mieszkam na Psim Polu Wink


RE: Wasza opinia o Wrocławiu :) - selfie - 11-07-2016 12:15

Mieszkam od urodzenia we Wrocławiu (Ponad 19 lat) Powiem szczerze, że miasto zmieniło się bardzo na plus. Miasto jest bezpieczne, możesz spokojnie wracać w nocy i nie obawiać się o to, że ktoś Cię okradnie. Jeśli chodzi o pracę, to nie ma tragedii jest mnóstwo etatów, zwłaszcza jeśli masz już jakieś wykształcenie- bez niego będzie ciężej ale też nie ma większych kłopotów. Mieszkania nie są super tanie w porównaniu do mniejszych miast, ale i tak nie jest źle.

Osobiście polecam Wrocław i sam nie zamieniłbym tego miasta na żadne inne (Subiektywna ocena) Zwłaszcza, że cały czas miasto się rozwija i powiększa o nowe atrakcje, muzea, galerie itp.


RE: Wasza opinia o Wrocławiu :) - mahuzz - 11-07-2016 12:48

Tego, ze nikt Cie nie okradnie nie zagwarantujesz nikomu i nigdzie Wink
Byłem na turnieju we Wroclawiu, piękne miasto. Nie mając samochodu dojedziesz wszędzie, szybko i bezproblemowo. Przy okazji Hotel Jasek - polecam sprawdzić, prócz miejscowki, mega.


RE: Wasza opinia o Wrocławiu :) - sheko12 - 11-07-2016 21:54

A ja mam osobiście dość tego chłamu jakim są stare kamienice, smród sikających meneli, złe warunki pracy i bezpieczeństwa, dużo narzekania i ciągle źle od strony innych ludzi, ich nadgorliwość, sceptycyzm i pozamykane usta, które są smutne, a nie wesołe. To jest przykre i chore. Pieniądze zarobić można wszędzie w różny sposób, na początek i etat, ale i biznes, ale zobaczyć miejsca i zdobyć fajnych ludzi nie do konca w tym samym mieście, to jest właśnie Łódzkie Województwo. Dość Smile