Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę spam na FB w grupach tematycznych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę spam na FB w grupach tematycznych (/Temat-Zlece-spam-na-FB-w-grupach-tematycznych-135593)



Zlecę spam na FB w grupach tematycznych - lolek95 - 11-07-2016 10:09

Jak w temacie, potrzebuje osoby zaufanej która ma w zanadrzu ok. 100 grup typu :

budownicto, sprzedam kupie, mamusie, nasze dzieci, wędkarstwo - ogólnie target +40 lat.

Rozliczamy się albo na procencie z moich zarobków po spamie, bądź płaską stawką za całą pracę - ty decydujesz jak wolisz. Smile

Proszę pisać PM,
gg: 3335274,

lub w tym temacie - przy czym proszę - oznaczajcie mnie aby mi nic nie uciekło Big Grin


RE: Zlecę spam na FB w grupach tematycznych - radek0389 - 11-07-2016 15:04

Jeśli masz ciekawą, potencjalnie dochodowa nisze, to lepiej samemu ogarnij sobie konta i grupy. Bo jeśli zleceniobiorca otrzyma np. 20% twoich zysków a siłą rzeczy pozna dochodowość niszy, to kolejny spam puści z własnymi linkami. Smile


RE: Zlecę spam na FB w grupach tematycznych - aero2 - 11-07-2016 15:08

@[radek0389]
Ja poznałem i co? Wcale mnie ona nie kręci, wolę zagranicznie działać na ogads, choć nie powiem pomysłowa, jeszcze takiej nie widziałem, real contentem jedzie.


RE: Zlecę spam na FB w grupach tematycznych - lolek95 - 11-07-2016 20:06

@[aero2] dzięki za dobre słowo. I jak widać na niektórych ludzi z forum można liczyć. Smile


RE: Zlecę spam na FB w grupach tematycznych - radek0389 - 11-07-2016 20:16

Polecam ci massplannera, masz 3 dni darmowego triala, można znaleźć wersje zcrackowaną, ale legalnie to tylko od 10 do 16$ (zależnie od wersji). Dodajesz konto FB, w wyszukiwarce grup podajesz keywordy, program sam dołącza do grup z wybraną bezpieczna częstotliwością. I masz własne konta z grupami. PolecamSmile.


RE: Zlecę spam na FB w grupach tematycznych - lolek95 - 11-07-2016 20:42

@[radek0389] mam bota od techbyte. Tylko nie chce mi się znowu zbierać grup i płac blokad fb.

//temat do zamknięcia Wink


Zlecę spam na FB w grupach tematycznych - Majka - 07-12-2016 13:07

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.