Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook a Shorte - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Facebook a Shorte (/Temat-Facebook-a-Shorte-135566)



Facebook a Shorte - Paxen - 10-07-2016 10:02

Witam. Ostatnio wszystkie skrócone linki z mojej grupy zniknęły. Szkoda, bo dziennie generowały sporo wejść. Na dodatek nie mogę publikować linków skróconych przez shorte, bo strona jest zablokowana. Macie jakieś pomysły jak to obejść? Szkoda grupy i się tylko marnuje, a jako, że jest o konkretnej tematyce to 60-70% osób odwiedzało wrzucane linki codziennie. Wiem, że można obejść to domeną, którą posiadam, ale jest ona poświęcona filmom (suby). Zależy mi na tym, żeby móc publikować 5 linków dziennie, a nie tylko jeden zamaskowany przez domenę. Z góry dzięki za odpowiedź.


RE: Facebook a Shorte - twardy - 10-07-2016 10:09

Kupujesz domene... stawiasz jakiegos bloga na wordpressie, instalujesz pretty link i wrzucasz linki do shorte przez to... albo po prostu stawiasz jakis skrypt do skracania na tej domenie.


RE: Facebook a Shorte - radek0389 - 10-07-2016 10:10

To zarejestruj kolejną domene za darmo na nazwa.pl i po klopocie.


RE: Facebook a Shorte - tomek7912 - 10-07-2016 16:08

Lub po prostu używaj link.tl

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka