Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik MXRevShare - Spora Inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik MXRevShare - Spora Inwestycja (/Temat-Dziennik-MXRevShare-Spora-Inwestycja-135552)

Strony: 1 2 3


Dziennik MXRevShare - Spora Inwestycja - wilu2222 - 09-07-2016 19:25

Dobry Wieczór!

Czytam od dłuższego czasu to forum, lecz dopiero niedawno postanowiłem, że założę konto i zacznę pisać dziennik. Programami typu RevShare zajmuję się od około półtorej roku, pierwszym programem w którym ulokowałem swoje oszczędności (1000zł) był TrafficMonsoon z zainwestowanego tysiąca w ciągu paru miesięcy udało mi się "wyciągnąć 1500zł" postanowiłem wtedy wypłacić te pieniądze dlatego, że planowałem zakup swojego pierwszego pojazdu :).

W kwietniu tego roku postanowiłem, że wrócę na "stare śmieci" i zainwestowałem tym razem znacznie większą kwotę (6000zł) w TrafficMonsoon, lecz ze względu na stopniowo pogarszającą się sytuację w Trafficu postanowiłem wypłacić wszystkie pieniądze (po reinwestycjach uzbierało się tego około 8000zł) i ulokować w jednym z najpewniejszych obecnie programów typu RevShare jakim jest MXRevShare.

Zanim zainwestowałem swoje pieniądze w MXRevShare postanowiłem dowiedzieć się o nim jak najwięcej, w ciągu ostatniego miesiąca śledziłem wszystko co było związane z tym programem. Moim skromnym zdaniem jest to obecnie najlepszy i najstabilniejszy program typu RevShare, jednak musimy pamiętać, że każdy program RevShare (nawet ten najpewniejszy) niesie za sobą spore ryzyko.

Jakie są moje założenia odnośnie MXRevShare w najbliższym czasie ?
- Ciągła reinwestycja przez 180 dni.
- Ciągłe uzupełnianie swojej wiedzy i dzielenie się nią ze swoimi poleconymi.

Co zamierzam zrobić w najbliższym czasie ?
- Przygotować prezentacje na temat MXRevShare, która ułatwi mi prezentowanie możliwości programu i podzielić się nią ze swoimi poleconymi
- Zamierzam nagrać Filmy instruktażowe odnośnie poruszania się w MXRevShare a także poruszania się po procesorze płatniczym
- Być aktywnym na forum zarabiam.pl
- W każdej wolnej chwili pomagać poleconym oraz pozyskiwać nowych

Co zrobiłem do tej pory
- prezentacja ukończona w 60% planowane zakończenie w najbliższy czwartek
- cały czas zdobywam wiedzę odnośnie MXRevShare


Sytuacja w tabeli rozliczeniowej przedstawia się następująco:



[Obrazek: mxxxx.png]


Dla osób chcących zarejestrować się z mojego polecenia wklejam link: https://mxrevshare.com/pl/?r=wilu2222

Po rejestracji z tego linku proszę o jak najszybszy kontakt.

PS Dziennik postaram się aktualizować raz na 2 dni. Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego weekendu :)


RE: Dziennik MXRevShare - Spora Inwestycja - kulasek - 10-07-2016 09:10

No no z fajną sumką wszedłeś w program, powodzenia! Smile


RE: Dziennik MXRevShare - Spora Inwestycja - jacplac664 - 10-07-2016 09:33

Ciekawy program sam nad nim rozmyślam Smile powodzenia ;]


RE: Dziennik MXRevShare - Spora Inwestycja - abrzyski88 - 10-07-2016 15:17

Sumka ładna impreza Powodzenia będę zaglądał Smile


RE: Dziennik MXRevShare - Spora Inwestycja - wilu2222 - 11-07-2016 10:10

Dzięki wszystkim za pozytywne komentarze Smile

Wybieranie pieniędzy z Traffica i inwestycja wszystkiego w MxRevShare idzie całkiem dobrze, pozostało jeszcze ok 350$ do wypłaty z Traffica Smile

[Obrazek: traffic.png]

Co zrobiłem do tej pory w MX
- Prezentacja ukończona w 70%
- Dalsze dokształcanie się odnośnie programów typu RevShare
- Ciągła reinwestycja
- Aktualnie posiadam 46 paczek Millionaire (będzie znacznie więcej Big Grin)
- Codziennie staram się klikać po 100 reklam w MX

Sytuacja w Tabeli na dzień 11.07.2016r Przedstawia się następująco

[Obrazek: traffic.png]


RE: Dziennik MXRevShare - Spora Inwestycja - Wojtek574 - 11-07-2016 11:00

Swietny dziennik Smile Ale ja bym ci proponował nie wkładac wszystkego do mx tylko jeszcze znalesc jeden program aby jak nie daj boże mx upadnie to zebyś nie znalazł sie z ręką w nocniku jak to mówią Smile


RE: Dziennik MXRevShare - Spora Inwestycja - Groem - 12-07-2016 00:56

Szukałem właśnie takiego dziennika może nie na chwilę obecną, ale jak już ogarnę swoje sprawy to przyda mi się taka informacja. Powodzenia i dodaję subskrypcję Huh


RE: Dziennik MXRevShare - Spora Inwestycja - wilu2222 - 12-07-2016 19:23

Sytuacja w Tabeli na dzień 12.07.2016r

[Obrazek: image.png]

aktualnie mam 49 AdPacków (jutro będzie 50 Big Grin)
dzisiaj wyklikałem wszystkie 103 reklamy Smile, jednak wczoraj z powodu nagłego wezwania do pracy udało mi się wyklikać jedynie 27 reklam

Co zrobiłem dzisiaj
- Wyklikałem wszystkie możliwe reklamy
- Reinwestycja wszystkich środków
- Prezentacja ukończona w 75%
- Czytałem trochę o założeniu własnej strony internetowej oraz o dołączeniu do AdSense (jeśli ktoś zna fajną stronę na ten temat proszę o zamieszczenie linku Smile)

Główny cel na lipiec
- Założenie własnej strony internetowej


Pozdrawiam wszystkim i dziękuję za komentarze zarówno te krytyczne jak i pozytywne Smile

Gdyby ktoś chciał zarejestrować się z mojego polecenia zamieszczam link: https://mxrevshare.com/pl/?r=wilu2222
Przed rejestracją proszę o kontakt Smile



RE: Dziennik MXRevShare - Spora Inwestycja - wilu2222 - 14-07-2016 15:16

Aktualizacja 14.07.2016r

[Obrazek: image.png]

Aktualny stan paczek wynosi 52 co daje mi 65$ dziennych naliczeń.
Jestem właśnie w trakcie klikania dzisiejszych 103 reklam oraz robie ostatnie szlify w prezentacji Smile

Co zrobiłem dzisiaj
- Wyklikam wszystkie możliwe reklamy
- Reinwestycja wszystkich środków (planowana do 1 stycznia 2017r)
- Prezentacja ukończona w 90% (zostało tylko nagrać komentarz i wrzucić na YT)


Gdyby ktoś chciał zarejestrować się z mojego polecenia zamieszczam link: https://mxrevshare.com/pl/?r=wilu2222
Przed rejestracją proszę o kontakt Smile



RE: Dziennik MXRevShare - Spora Inwestycja - Darken - 14-07-2016 21:10

Codziennie kupujesz 1 paczke za 50$. Dlaczego za resztę nie dokupujesz za 5$? Tracisz parę dni naliczeń Tongue