Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Z jakich pakietów/usług SEO skorzystać przy LP ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Z jakich pakietów/usług SEO skorzystać przy LP ? (/Temat-Z-jakich-pakietow-uslug-SEO-skorzystac-przy-LP-135551)



Z jakich pakietów/usług SEO skorzystać przy LP ? - frjeux - 09-07-2016 19:22

Witam !

Temat ten skierowany jest wyłącznie do osób, które korzystają albo korzystały w przeszłości z usług SEO innych osób (Polskich lub zagranicznych) które pracują lub pracowały w dziedzinie PPA. Mam nadzieję, że temat ten będzie również pomocny dla innych użytkowników. Przechodząc do sedna tematu...

Zaprzestałem tworzenia multiblogów jeżeli chodzi o zarabianie na rynku PPA. Postanowiłem, że moja taktyka od teraz będzie opierać się na stawianiu i inwestowaniu w LP. Czyli będę promował jeden konkretny produkt. Moja nisza to nie są hacki, od razu nadmienię. Natomiast LP ten skierowany będzie na cały świat czyli będzie pisany w języku angielskim nie ograniczając się w żaden sposób.

Moje pytanie jest następujące, chciałbym poznać opinię osób doświadczonych, które korzystają lub korzystały z usług SEO czyli BlackHat w które pakiety na których stronach warto zwrócić swoją uwagę ? Chodzi mi przede wszystkim o podanie konkretnych linków, namiarów do danych usług SEO zarówno zagranicznych jak i Polskich, które wartę są zainteresowanie i mogą być pomocne przy wybiciu moich Landing Page. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że są takie serwisy jak seoclarks, blackhatworld itp serwisy i zdaję sobie sprawę, że dobrym krokiem byłyby testy ale mimo wszystko może znajdzie się ktoś kto może z czystym sumieniem polecić daną osobę lub usługę. Wiem doskonale że na SEO składa się wiele czynników jak optymalizacja strony, konkurencja itp itd i to doskonale wiem, jednak mimo wszystko założyłem ten temat, który może pozwoli w końcu uzyskać konkrety dla mojej(ale może i dla innych osób) osoby, która chce wybić swoje LP w Google pod konkretne miejsca. Mam troszkę funduszy i chciałbym zainwestować w kogoś, kto jest tego warty dlatego liczę na wszelkie wskazówki ale konkretną pomoc gdzie, do kogo warto Smile

Dziękuje za wysłuchanie.


RE: Z jakich pakietów/usług SEO skorzystać przy LP ? - frjeux - 12-07-2016 21:09

ktoś coś ? Smile


RE: Z jakich pakietów/usług SEO skorzystać przy LP ? - frjeux - 20-07-2016 20:08

Naprawdę nikt nic ? Smile


RE: Z jakich pakietów/usług SEO skorzystać przy LP ? - s_matysik - 21-07-2016 12:49

To że kupisz dobrego blasta topów Tobie nie da, ważne jest w jaki sposób przyłożyć te linki
Musisz zrobić testy inaczej nic nie zadziałasz


RE: Z jakich pakietów/usług SEO skorzystać przy LP ? - frjeux - 24-07-2016 11:34

Hmm rozumiem Smile

Jeżeli ktoś miałby jeszcze jakąś wiedzę i pomysły to proszę śmiało pisać Smile


Z jakich pakietów/usług SEO skorzystać przy LP ? - Artinesse - 02-03-2018 15:26

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.