Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Poradnik małego spamera by Capitan1234 - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Poradnik małego spamera by Capitan1234 (/Temat-Poradnik-malego-spamera-by-Capitan1234-135539)



Poradnik małego spamera by Capitan1234 - Capitan1234 - 09-07-2016 15:13

Poradnik stworzony dla początkujacych zaawansowani pewnie z niego nie skorzystają.

Spamować trzeba z głową kolorki na fb to przeżytek musimy się dopasować euro, Brexit Uk, państwo islamskie itp to są tematy budzące zainteresowanie.

Spamowanie przed Fp np agencja pracy za granicą i walimy posty ale lepiej by były w skróconym linku prawdziwe oferty.

Kolejny sposób fp auto szrot coś w tym stylu i spamujemy ofertami kupna sprzedaży części itd. skracamy linki z olx itp.

ogranicza was tylko własna pomysłowość

Spamowanie w Polsce czy za granicą?

Powiem tak wszelkie grupy zagraniczne są pełne muzułmanów nie żebym coś szerzył nienawiść po prostu ich kliknięcia są nic niewarte ja raz miałem za jedno takie wejście 0,00009$ więc także do znajomych lepiej ich nie dodawać spamują nam na profilu i są natrętni.

Jeśli już naszym targetem jest USA gdzie są najwyższe stawki to wybieramy odpowiednie grupy np zrzeszające posiadaczy broni.

Dlaczego spamować przez Fan page ma to wiele korzyści widzimy zasięg naszego postu dokładne statystyki dodatkowo zyskujemy fanów oraz bardzo prosto dodamy zdjęcie do miniaturki przynajmniej na Adf.ly tak jest.

Moje "newsy" wyglądają całkiem ładnie no gdyby jeszcze ten mały napis serwisu którym skracamy nie było widać ale tak czy siak nikt się jeszcze nie przyczepił.

Kolejna ważna rzecz blokowanie konta za spam FB ma wiele kar najgorsza to oczywiście weryfikacja dowodem by tego uniknąć nie walimy 10 postów na raz co chwile, trzeba odczekiwać i najlepiej posiadać ze 4 konta i tak po 30-50 postów z każdego na dzień.


"duża grupa = dużo kliknięć" to wcale nie prawda wręcz bym powiedział że te kilkuset tysięczne grupy zapełnione spamem nic nam nie dadzą.

Jeśli nasze fejk konto ma kilka tysięcy znajomych to na nim tez możemy pospamować w inteligentny sposób by nie podpaść.

Ja najwięcej zarobiłem z jednego linka bo ponad 1 $ była to lokalna grupa i był to artykuł do gorącego tematu było multum komentarzy i jakieś 38 udostępnień i tu jest pies pogrzebany ludzie pracują na nas udostępniając post wiec musimy się starać by zaciekawił naszych odbiorców.


Na koniec najważniejsza sprawa Facebook to nie wszystko ja ma codziennie ok 60 do 100 kliknięć z chanów jest to dość kłopotliwe bo oni walczą z spamem wiec tu z pomocą przychodzi wyobraźnia pastebin i paint skrócone linki wklejamy do pastebin chociaż czasami i on jest blokowany wiec wtedy tylko paint i "wpisanie" linka na zdjęciu zawsze ktoś zaryzykuje i go przepisze.


Mam nadzieje ze pomogłem komuś


RE: Poradnik małego spamera by Capitan1234 - mahuzz - 09-07-2016 15:21

1. Najgorsza 'kara' to ban account disabled, bo tego nie obejdziesz.
2. Spam w Polsce czy za granica.. Jezu, co za dylemat. Tam gdzie najwyższa stawka.
3. Na fanpage dostaniesz bana od razu. Facebook aktualnie w sprawie zarobków bardzo spada.
4. Na FB można walić i 500 postów na dzień, ale z głową. Wiadomo przecież, ze jak wkleisz suba z taka sama treścią kazdy to bana dostaniesz. Nawet z odstępem 10 min od posta.
Niezbadany jest algorytm FB Wink
Według mnie poradnik zbędny.


RE: Poradnik małego spamera by Capitan1234 - Capitan1234 - 09-07-2016 17:10

(09-07-2016 15:21)mahuzz napisał(a):  3. Na fanpage dostaniesz bana od razu.


Ja udostępniam posty z Fan page już 2,5 miesiąca i nie mam bana jak to wytłumaczysz a dziennie nawet 40 postów udostępniam na wielu grupach.


a poza tym napisałem na początku jasno:

Poradnik stworzony dla początkujacych zaawansowani pewnie z niego nie skorzystają.

eh człowiek chce dobrze a jest tylko hejtowany przez "większych" od siebie


RE: Poradnik małego spamera by Capitan1234 - egnaro - 10-07-2016 10:37

Strasznie nieczytelne, masz skopiuj sobie:
Kod:
,



RE: Poradnik małego spamera by Capitan1234 - szarydg - 10-07-2016 11:56

nie ma znaczenia czy ktoś jest początkujący czy zaawansowany, ten poradnik jest zwyczajnie słaby...


RE: Poradnik małego spamera by Capitan1234 - Adrianolsz - 10-07-2016 12:01

Potwierdzam, bardzo ciężko mi się go czytało. Nie jest czytelny... Ktoś chyba miał chrapkę na natychmiastowe reputy i coś nie wyszło.