Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
✓✓ Usługi Blackhat SEO, Wyświetlenia, Blastowanie, Followers i wiele więcej ✓✓ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: ✓✓ Usługi Blackhat SEO, Wyświetlenia, Blastowanie, Followers i wiele więcej ✓✓ (/Temat-%E2%9C%93%E2%9C%93-Uslugi-Blackhat-SEO-Wyswietlenia-Blastowanie-Followers-i-wiele-wiecej-%E2%9C%93%E2%9C%93-135536)

Strony: 1 2 3 4


✓✓ Usługi Blackhat SEO, Wyświetlenia, Blastowanie, Followers i wiele więcej ✓✓ - Bravo - 09-07-2016 11:52

Witam, mam do zaoferowania usługi Blackhat SEO, Wyświetlenia High Retention, Followersy, Like itp.


High Retention Views (Youtube) 90% - 100% (Worldwide)

- Pochodzenie cała europejska galaktyka
- Materiał obejrzany w 90 % - 100 % (Najlepsza oferta pod promocje filmów)

3000 viewsów - 16 zł
6000 viewsów - 25 zł
12000 vievsów - 45 zł

Czas wykonania ok. 1 - 2 dni Smile
Aby zamówić wybieramy dowolną ilość viewsów wysyłamy PM z linkiem filmu/filmów i czekamy na odpowiedź Smile
Większe ilości po wcześniejszym kontakcie. NAWET 1 milion

BLAST BACKLINKI, SCRAPEBOX

BLAST BACKLINKI:

- Blacklinki na setkach różnych stron
- Możliwość wybrania do 100 Stron/Podstron
- Szybka realizacja

750 Backlinków - 34 zł
1500 Backlinków - 55 zł
2100 Backlinków - 85 zł
Większe ilości po wcześniejszym kontakcie.

Czas wykonania do 24 h Smile

BLAST SCRAPEBOX BLOGI:


- Do dodawania komentarzy zostanie użyte ponad 1100 prywatnych proxy
- Możliwość dodania nielimitowanej liczby linków oraz słów kluczowych (keywords)
- Każdy komentarz będzie inny (Spintax)
- Kompletny raport pod koniec wykonania usługi

70,000 Komentarzy - 59,99 zł

Aby zamówić wybieramy dowolny pakiet wysyłamy PM z linkiem do strony i czekamy na odpowiedź Smile UWAGA BEZPOŚREDNIE PRZEKIEROWANIE NA STRONĘ GŁÓWNĄ MOŻE ZDEPOZYCJONOWAĆ STRONĘ.
Czas wykonania 2 - 4 dni Smile

Blackhat SEO - Dodanie strony do katalogów PREMIUM

- Dodanie do katalogów PREMIUM (zwykły ziemianin nie może dodać tam swojej strony)

10 katalogów - 7 zł
20 katalogów - 12 zł

Czas wykonania max. 45 min gdy jestem Online Smile UWAGA MAX. 20 KATALOGÓW DLA JEDNEJ WITRYNY DZIENNIE
Aby zamówić wybieramy dowolny pakiet wysyłamy PM z linkiem do strony i czekamy na odpowiedź Smile

Instagram Like,Followers

- Like i Followersy dodawane są z "realnych" profili
- Like i Followersy nie powinny "uciekać"

1000 Followersów - 7,50 zł
3000 Followersów - 19,50 zł
1000 Like - 7,50 zł
3000 Like - 19,50 zł

Czas wykonania 24 h w porywach max. 3 dni Smile
Aby zamówić wybieramy dowolny pakiet wysyłamy PM z linkiem do IG/Fotki i czekamy na odpowiedź Smile
Większe ilości po wcześniejszym kontakcie. NAWET 100 k

Audyt Blackhat SEO

- Indywidualnie przygotowana pod każdego klienta
- Pełny raport pod koniec
- Pozycjonowanie do 6 fraz
CENA: INDYWIDUALNIE USTALONA



Sposób zapłaty: Paypal

Kontakt: PM

Brak możliwości zwrotu, jeśli usługa została wykonana.



RE: ✓✓ Usługi Blackhat SEO, Wyświetlenia, Followers i wiele więcej ✓✓ - Vasaki - 09-07-2016 11:59

Page rank juz nie istnieje xD


RE: ✓✓ Usługi Blackhat SEO, Wyświetlenia, Followers i wiele więcej ✓✓ - Bravo - 09-07-2016 13:20

(09-07-2016 11:59)vasaki napisał(a):  Page rank juz nie istnieje xD
@[vasaki]
Po paru godzinach rozmowy z tobą ty istniejesz, ale w odległej galaktyce Big Grin


AKTUALIZACJA:

Zostały dodane Instagram Followers & Like



RE: ✓✓ Usługi Blackhat SEO, Wyświetlenia, Followers i wiele więcej ✓✓ - mahuzz - 09-07-2016 13:46

Jakie jest źródło obserwujących? Czy są aktywni?

Edit: oczywiście chodzi mi o to czy nie są to puste followy nabijane exchangerami


RE: ✓✓ Usługi Blackhat SEO, Wyświetlenia, Followers i wiele więcej ✓✓ - Bravo - 09-07-2016 14:00

(09-07-2016 13:46)mahuzz napisał(a):  Jakie jest źródło obserwujących? Czy są aktywni?

Edit: oczywiście chodzi mi o to czy nie są to puste followy nabijane exchangerami

@[mahuzz]
Źródło pozyskania followersów własne, wszystkie konta są realne posiadają posty, followersy, lajki itp. Praktycznie każde konto jest aktywne wykonuje codzienne ruchy Smile


RE: ✓✓ Usługi Blackhat SEO, Wyświetlenia, Followers i wiele więcej ✓✓ - mahuzz - 09-07-2016 14:50

Własne, znaczy ze to jednak jest cos a'la follow 4 follow? Bo nie wierze, ze jakas osoba będzie chciała mnie obserwować nie będąc zainteresowana moim contentem Big Grin mogę się mylić.


RE: ✓✓ Usługi Blackhat SEO, Wyświetlenia, Followers i wiele więcej ✓✓ - Bravo - 09-07-2016 14:57

(09-07-2016 14:50)mahuzz napisał(a):  Własne, znaczy ze to jednak jest cos a'la follow 4 follow? Bo nie wierze, ze jakas osoba będzie chciała mnie obserwować nie będąc zainteresowana moim contentem Big Grin mogę się mylić.
@[mahuzz]
Nie są to do końca „realne” profile wyglądają na realne i tak naprawdę każdy ci powie, że są „realne” Ale nie są „realne” mam nadzieje, że rozumiesz, o co chodzi profile są do tego stopnia kreowane, aby wyglądały na realne i były stale aktywne wykonywały codzienne akcje.


RE: ✓✓ Usługi Blackhat SEO, Wyświetlenia, Followers i wiele więcej ✓✓ - mahuzz - 09-07-2016 15:01

Lajkuj.pl, addmefast, like4like, likeplus, czy z któregoś serwisu są obserwujący? Big Grin


RE: ✓✓ Usługi Blackhat SEO, Wyświetlenia, Followers i wiele więcej ✓✓ - Bravo - 09-07-2016 15:14

(09-07-2016 15:01)mahuzz napisał(a):  Lajkuj.pl, addmefast, like4like, likeplus, czy z któregoś serwisu są obserwujący? Big Grin
@[mahuzz]
Żadne serwisy tak jak powiedziałem pozyskanie jest własne opiszę ci to tak kilkanaście tysięcy kont IG wypełnionych podłączonych pod bota, który wypełnia każdy fotkami itp. Potem nawzajem dodają sobie followersy i lajki i bot sam codziennie je aktualizuje (nie wszystkie). Aktualnie są już tak urealnione, że dodaje z nich followersy i lajki Smile


RE: ✓✓ Usługi Blackhat SEO, Wyświetlenia, Followers i wiele więcej ✓✓ - mahuzz - 09-07-2016 15:23

To jeśli tak, to możemy się dogadać na jakas dłuższa współpracę Big Grin pisz na GG w profilu, odpisze jak nie będę w trasie Wink