Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
nocka (początki) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: nocka (początki) (/Temat-nocka-poczatki-135527)



nocka (początki) - sudloa - 08-07-2016 22:50

czesc, jestem nowy, aczkolwiek juz sie kiedys bawiłem z Wami, po prawdzie za wiele nie zdziałałem ale chcę spróbować ponownie. szukam nauczyciela (gwarantuje duże zaangażowanie) gg- 59820175, ewentualne PW


RE: nocka (początki) - patttson - 08-07-2016 22:59

A może powiesz w czym bys chcial zarabiac, co? Big Grin


RE: nocka (początki) - Podgor - 08-07-2016 23:12

Przeglądaj forum, czytaj poradniki, wybierz najlepszy sposób zarabiania dla siebie. Później myśl o mentorze.


RE: nocka (początki) - OnePiece - 08-07-2016 23:38

Czy warto współpracować z mentorem? Lepiej samemu zacząć czy poszukać właśnie wsparcia. Też jestem tutaj nowy i nurtuje mnie to pytanie, na jakiej zasadzie działa współpraca mentor-uczeń


RE: nocka (początki) - sulliwan93 - 08-07-2016 23:45

(08-07-2016 23:38)OnePiece napisał(a):  Czy warto współpracować z mentorem? Lepiej samemu zacząć czy poszukać właśnie wsparcia. Też jestem tutaj nowy i nurtuje mnie to pytanie, na jakiej zasadzie działa współpraca mentor-uczeń

Ty dajesz mu hajs z refków, on Cię odsyła na forum z pytaniami, bo jest biznesmenem i nie ma czasu na głupoty xD


RE: nocka (początki) - mahuzz - 10-07-2016 21:26

Bawiles się z nami? 8)
Więcej się nauczysz samemu. Szkoda czasu i kasy.


RE: nocka (początki) - sqmany - 10-07-2016 22:01

Jeżeli jesteś wytrwały, pracowity i potrafisz myśleć logicznie, to żaden "Nauczyciel/Mentor" nie będzie Ci potrzebny. Natomiast myślę, że warto znaleźć Sobie jakiegoś kolegę z którym będziesz wspólnie zarabiał, w końcu co dwie głowy to nie jedna Wink W dwójkę nawzajem będziecie się motywować oraz będziecie mogli też się wymieniać niszami, czy poglądami na dany temat.


RE: nocka (początki) - Dzipsiok87 - 10-07-2016 22:16

Zależy jaki mentor? Czy to jeden typu "pseudo" gdzie po rejestracji jedyne co potrafi to wytłumaczyć jak kupić paczkę reklamową. Prawdziwy sponsor pomaga budować grupę osobom poleconym bo przecież i tak z tego ma profity.