Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy zostanę polskim Danem Bilzerianem? Zarobek bez inwestycji! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Czy zostanę polskim Danem Bilzerianem? Zarobek bez inwestycji! (/Temat-Czy-zostane-polskim-Danem-Bilzerianem-Zarobek-bez-inwestycji-135501)

Strony: 1 2


RE: Czy zostanę polskim Danem Bilzerianem? Zarobek bez inwestycji! - mikuss - 08-07-2016 11:51

(08-07-2016 11:48)moreNeed napisał(a):  
(08-07-2016 00:44)sosi3 napisał(a):  
Witajcie ludziska! Jestem Bartek, mam 24 lata. Niedawno pracowałem jako broker giełdowy, ale nie było to coś, w czym czułem się dobrze i w tym momencie pracuję dorywczo. Jest to mój pierwszy dziennik, od którego mam zamiar zacząć długą przygodę z zarabianiem. Moim celem jest w przyszłości porzucić pracę
na etat dla pieniędzy zdobywanych w sieci, bo
jak wiemy staje się to coraz bardziej popularne i
coraz bardziej opłacalne.



Ale do rzeczy! Programem, w którym mam zamiar zarabiać jest MXRevShare. Jak pewnie wiecie, od niedawna można zarabiać tam bez nawet najmniejszej inwestycji. Dziennie możemy wyklikać 100
reklam
, co daje nam
0.5$ zarobku
(0.005$ za reklamę)


Mamy trzy rodzaje AdPacków: za 5$, za 25$, za
50$.



Mój cel to zaliczanie dziennie 100/100 reklam i
inwestycja całej zarobionej kwoty w AdPacki. W
przyszłości natomiast chcę część zarobionych
tutaj pieniędzy inwestować w FutureAd Pro w
celu dywersyfikacji portfela (w skrócie:
zabezpieczenia przed ewentualną stratą)




Jeśli jesteś zainteresowany wspólnym
zarobkiem i wspieraniem się to zapraszam do
rejestracji z reflinka:

[/!size]

Mam rozplanowany zakup AdPacków, więc na pewno się tym
"biznesplanem" z Tobą podzielę. Natomiast po osiągnięciu 20 poleconych mam zamiar założyć
grupę na FB, na której wzajemnie będziemy
mogli się wspierać i motywować. Aktualnie
służę pomocą na PW, FB oraz przez adres email.

Aktualnie jestem 2 dni po rejestracji.

[size=large]07.07.2016r.

Cel kliknięć 100/
100
Stan Konta 0,50$



08.07.2016r.
Cel kliknięć 100/100
Stan Konta 1,00$

Jak czytałam to rano to byłeś Patryk i miałeś 21 lat. :-P;-):|

beka nim zażył leki był patrykiem, po już jest bartkiem beka

@[Majka] Chyba już dość tej farsy Tongue


RE: Czy zostanę polskim Danem Bilzerianem? Zarobek bez inwestycji! - radek0389 - 08-07-2016 11:54

Up, dokładnie wcześniej był 21-letnim PatrykiemRolleyes.

BTW, tu nie chodzi o hejt, tylko brak logikifacepalm.
Rzucam pracę, gdzie zarabiam 10 tysięcy miesięcznie na rzecz klikania za 2 zł. W moim łbie to się nie mieści, sorry chyba zbyt ograniczony jestem.pokerface


RE: Czy zostanę polskim Danem Bilzerianem? Zarobek bez inwestycji! - adik7276 - 08-07-2016 11:59

Czy kłamie czy nie, pod wpływem hejtu nie powinien się poddawać jeżeli obrał sobie cel. Chciał zarabiać te 2 zł to mógł zarabiać jednak czemu kilka wpisów osób trzecich spowodowało wycofanie się z pomysłu? Podstawą jest dążenie do celu nie zważając na to co mówią inni.

Pozdrawiam i życzę Tobie takiej wytrwałości w działaniu jak u mnie.


RE: Czy zostanę polskim Danem Bilzerianem? Zarobek bez inwestycji! - Hybrid1990 - 08-07-2016 14:10

adik7276 a skąd wiesz że się wycofał ? Pewnie sobie będzie klikać dalej, a nie odzywa się bo jest już "skończony" jak został złapany na tym jak z 21-letniego Patryka nagle stał się 24-letnim Bartkiem.

Brokerem może i był ale czy rzeczywiście tyle zarobił ? Ciężko powiedzieć skoro dziennik oparty jest na kłamstwie a skrin który pokazał kompletnie nic nie znaczy.
A jeśli pisze prawdę
(08-07-2016 11:22)sosi3 napisał(a):  Zostawiłem tą pracę, bo to co się tam dzieje przechodzi ludzkie pojęcie.
to nie wiem jakiego przechodzenia ludzkiego pojęcia tam doświadczył, ale musiało być bardzo straszne skoro przerzucił się z zarabiania tysięcy na grosze.


RE: Czy zostanę polskim Danem Bilzerianem? Zarobek bez inwestycji! - Kiljan - 08-07-2016 16:22

No dobra to czas na zwracanie honoru
[Obrazek: 959f196e5660385bc52cf2337068b467.png]
etat w biedronce, można? jasne, że można


RE: Czy zostanę polskim Danem Bilzerianem? Zarobek bez inwestycji! - daniel42na - 08-07-2016 16:53

Dzienniki pracy i galeria stały się modnym łowiskiem do łapania refów na różnego rodzaje "biznesy na lata".
"No patrzcie na mnie jaki jestem pro, wiem dużo o pieniądzach, zarabiałem sporo ale rzuciłem to na rzecz jakże wysokich zarobków w MXrefszer Rolleyes
Ty też możesz to osiągnąć, zarejestruj się tylko z mojej sygnaturki, reszte podpowiem na PW. PS. kupuj tylko największe adpaki."

impreza