Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy zostanę polskim Danem Bilzerianem? Zarobek bez inwestycji! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Czy zostanę polskim Danem Bilzerianem? Zarobek bez inwestycji! (/Temat-Czy-zostane-polskim-Danem-Bilzerianem-Zarobek-bez-inwestycji-135501)

Strony: 1 2


Czy zostanę polskim Danem Bilzerianem? Zarobek bez inwestycji! - sosi3 - 08-07-2016 00:44

Witajcie ludziska! Jestem Bartek, mam 24 lata. Niedawno pracowałem jako broker giełdowy, ale nie było to coś, w czym czułem się dobrze i w tym momencie pracuję dorywczo. Jest to mój pierwszy dziennik, od którego mam zamiar zacząć długą przygodę z zarabianiem. Moim celem jest w przyszłości porzucić pracę na etat dla pieniędzy zdobywanych w sieci, bo jak wiemy staje się to coraz bardziej popularne i coraz bardziej opłacalne.



Ale do rzeczy! Programem, w którym mam zamiar zarabiać jest MXRevShare. Jak pewnie wiecie, od niedawna można zarabiać tam bez nawet najmniejszej inwestycji. Dziennie możemy wyklikać 100 reklam, co daje nam 0.5$ zarobku (0.005$ za reklamę)

Mamy trzy rodzaje AdPacków: za 5$, za 25$, za 50$.



Mój cel to zaliczanie dziennie 100/100 reklam i inwestycja całej zarobionej kwoty w AdPacki. W przyszłości natomiast chcę część zarobionych tutaj pieniędzy inwestować w FutureAd Pro w celu dywersyfikacji portfela (w skrócie: zabezpieczenia przed ewentualną stratą)



Jeśli jesteś zainteresowany wspólnym zarobkiem i wspieraniem się to zapraszam do rejestracji z reflinka:

Mam rozplanowany zakup AdPacków, więc na pewno się tym "biznesplanem" z Tobą podzielę. Natomiast po osiągnięciu 20 poleconych mam zamiar założyć grupę na FB, na której wzajemnie będziemy mogli się wspierać i motywować. Aktualnie służę pomocą na PW, FB oraz przez adres email.

Aktualnie jestem 2 dni po rejestracji.

07.07.2016r.
Cel kliknięć 100/100
Stan Konta 0,50$



08.07.2016r.
Cel kliknięć 100/100
Stan Konta 1,00$



RE: Czy zostanę polskim Danem Bilzerianem? Zarobek bez inwestycji! - adik7276 - 08-07-2016 00:51

życzę wytrwałości w klikaniu ! Oraz wielkich zarobków. Powodzenia Smile)


RE: Czy zostanę polskim Danem Bilzerianem? Zarobek bez inwestycji! - sosi3 - 08-07-2016 00:53

Dzięki wielkie! Wystarczy cierpliwość i sumienność a wyniki na pewno przyjdą Smile


RE: Czy zostanę polskim Danem Bilzerianem? Zarobek bez inwestycji! - Kiljan - 08-07-2016 02:07

Nie chce nic mówić ale zanim dorobisz kilka stowek to serwis bedzie scamem, jeśli chcesz zarobić grubą kase i zaczynasz od hyipów to wcześniej raczej nie pracowałeś jako broker tylko jako frajer, którego ten brok nagonił..


RE: Czy zostanę polskim Danem Bilzerianem? Zarobek bez inwestycji! - radek0389 - 08-07-2016 10:52

Zmieniles posadę "brokera"na centowego klikacza?Big Grin


RE: Czy zostanę polskim Danem Bilzerianem? Zarobek bez inwestycji! - twardy - 08-07-2016 11:04

Konto demo i od razu broker gieldowy? Lol
Sorki, ale miej Ty czlowieku do siebie chociaz troche szacunku i nie trac czasu na klikanie tych 100 reklam dziennie bo z tego co wiem to Dan Bilzerian rucha a nie daje sie ruchac xD


RE: Czy zostanę polskim Danem Bilzerianem? Zarobek bez inwestycji! - sosi3 - 08-07-2016 11:22

Widzę, że wylała się fala hejtu i nabijanie komentarzy tępym drwieniem. Zostawiłem tą pracę, bo to co się tam dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Jeżeli pokażecie mi swoją wypłatę za pracę na etat na chociaż połowę kwoty z obrazka to zwrócę Wam honor, ale jak na razie zamykam ten wątek i jeżeli ktoś chce podyskutować na temat brokerki, instrumentów finansowych lub czegokolwiek związanego z giełdą rynków kapitałowych to zapraszam na priv, bo ten temat nie do tego służy.

PS. Wypłata za tzw. frajerstwo, jak powiedział któryś z Was.

[Obrazek: Saldo.jpg]


RE: Czy zostanę polskim Danem Bilzerianem? Zarobek bez inwestycji! - twardy - 08-07-2016 11:40

Takie pieniadze zarabiales i nie potrafiles ich zainwestowac? Bedziesz siedzial 2h i wyklikiwal 2zl?


RE: Czy zostanę polskim Danem Bilzerianem? Zarobek bez inwestycji! - mikuss - 08-07-2016 11:43

(08-07-2016 11:40)twardy napisał(a):  Takie pieniadze zarabiales i nie potrafiles ich zainwestowac? Bedziesz siedzial 2h i wyklikiwal 2zl?

O ile to jego dowód wypłaty Tongue
Pomyślmy logicznie : zarabia tyle kasy i rzuca to dla 2 zł ? bekabeka
Bądźmy poważni : ON marzył by takie kwoty zarabiać w tej dziedzinie, skończyło się na marzeniach więc robi to co potrafi każdy głupek : klika reklamy i ma radość, że coś widzi wirtualne cyfry na monitorze które kiedyś może zamieni na real kesz


RE: Czy zostanę polskim Danem Bilzerianem? Zarobek bez inwestycji! - moreNeed - 08-07-2016 11:48

(08-07-2016 00:44)sosi3 napisał(a):  
Witajcie ludziska! Jestem Bartek, mam 24 lata. Niedawno pracowałem jako broker giełdowy, ale nie było to coś, w czym czułem się dobrze i w tym momencie pracuję dorywczo. Jest to mój pierwszy dziennik, od którego mam zamiar zacząć długą przygodę z zarabianiem. Moim celem jest w przyszłości porzucić pracę
na etat dla pieniędzy zdobywanych w sieci, bo
jak wiemy staje się to coraz bardziej popularne i
coraz bardziej opłacalne.



Ale do rzeczy! Programem, w którym mam zamiar zarabiać jest MXRevShare. Jak pewnie wiecie, od niedawna można zarabiać tam bez nawet najmniejszej inwestycji. Dziennie możemy wyklikać 100
reklam
, co daje nam
0.5$ zarobku
(0.005$ za reklamę)


Mamy trzy rodzaje AdPacków: za 5$, za 25$, za
50$.



Mój cel to zaliczanie dziennie 100/100 reklam i
inwestycja całej zarobionej kwoty w AdPacki. W
przyszłości natomiast chcę część zarobionych
tutaj pieniędzy inwestować w FutureAd Pro w
celu dywersyfikacji portfela (w skrócie:
zabezpieczenia przed ewentualną stratą)




Jeśli jesteś zainteresowany wspólnym
zarobkiem i wspieraniem się to zapraszam do
rejestracji z reflinka:

[/!size]

Mam rozplanowany zakup AdPacków, więc na pewno się tym
"biznesplanem" z Tobą podzielę. Natomiast po osiągnięciu 20 poleconych mam zamiar założyć
grupę na FB, na której wzajemnie będziemy
mogli się wspierać i motywować. Aktualnie
służę pomocą na PW, FB oraz przez adres email.

Aktualnie jestem 2 dni po rejestracji.

[size=large]07.07.2016r.

Cel kliknięć 100/
100
Stan Konta 0,50$



08.07.2016r.
Cel kliknięć 100/100
Stan Konta 1,00$

Jak czytałam to rano to byłeś Patryk i miałeś 21 lat. :-P;-):|