Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Pytanie dotyczace restocku najbliższego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Pytanie dotyczace restocku najbliższego (/Temat-Rozwiazane-Pytanie-dotyczace-restocku-najblizszego-13550)



[Rozwiązane]Pytanie dotyczace restocku najbliższego - Maj00r - 14-09-2010 20:43

Restock dla wszystkich odbędzie się w piątek to już wiem.

Nie zrozumiałem tego co napisał administrator na blogu

najbliższy piątek odbędzie się kolejny generalny restock! Aby się na niego zapisać, wszystko co musisz zrobić to jedynie zalogować się choć raz na Lockerz.com między 13 a 17 września 6:00 rano.

Czyli o co chodzi że mam się zalogować o 6.00 rano od tego do tego września czy poprostu od tego do tego września kiedy chce się zalogować ???


RE: Pytanie dotyczace restocku najbliższego - bud3k - 14-09-2010 21:00

Kiedy chcesz. Byle to było do między podanymi datami.


RE: Pytanie dotyczace restocku najbliższego - Takahari - 14-09-2010 22:01

Czytanie z Zrozumieniem się kłania =D


RE: Pytanie dotyczace restocku najbliższego - Admin - 14-09-2010 22:04

to przeczytaj ze 200 razy to co napisales i bedziesz wiedzial Smile mam nadzieje ze wyczules ironie Tongue

zamykam


[Rozwiązane]Pytanie dotyczace restocku najbliższego - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.