Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Visual Basic - Dodanie obrazka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Visual Basic - Dodanie obrazka (/Temat-Visual-Basic-Dodanie-obrazka-135496)



Visual Basic - Dodanie obrazka - Adrianolsz - 07-07-2016 22:40

Mam problem z dodaniem jakiejś grafiki do aplikacji, gdy robię jakiś fake program.
Przeciągam PictureBox na aplikację, klikam w to małe ">" , wybieram Local resource, naciskam Import i... i nic się nie dzieje.

Co robię źle?
Podobnie mam z wybieraniem innych grafik do innych miejsc, np ikonki


RE: Visual Basic - Dodanie obrazka - Zaperr44 - 07-07-2016 22:51

A jaki masz format obrazka?


RE: Visual Basic - Dodanie obrazka - Adrianolsz - 07-07-2016 22:54

Chodzi mi o to, że nawet nie otwiera mi się okno z wyborem folderu, do którego mógłbym przejść i wybrać obrazek.
To wygląda, jakby VB nie reagował na otwieranie okien z wyborem grafiki. Tutaj przykład nagrałem:

https://www.youtube.com/watch?v=wP1SjLM2_zU


Jakieś pomysły?
Moja wersja to Visual Studio 2012

edit: ok rozwiązałem problem, ale i tak mi się nie podoba bo poszedłem na łatwiznę. usunąłem na kompie wsyzstko co związane z nazwami visual, visual studio, windows visual c++, framerowki, a potem zainstalowałem od nowa i poskutkowało.


Visual Basic - Dodanie obrazka - Majka - 09-07-2016 07:25

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.