Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy warto jeszcze wejsc w TM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy warto jeszcze wejsc w TM (/Temat-Czy-warto-jeszcze-wejsc-w-TM-135470)



Czy warto jeszcze wejsc w TM - asapatryk - 07-07-2016 11:01

Hej,
Dawno mnie nie było z czym się wiążę parę pytań co do TM.
Czy warto jeszcze poświęcać czas na Traficmonsoon? jak z wypłacalnością? i jakie warunki aktualnie trzeba spełniać by wypłacać pieniądze? jak wygląda i czy w ogóle jest w końcu ten ich bank, i na jakich zasadach działa?


RE: Czy warto jeszcze wejsc w TM - maniek250 - 07-07-2016 16:22

http://zarabiam.com/Temat-trafficmonsoon-com-RevShare-99379?page=361


RE: Czy warto jeszcze wejsc w TM - vojtec - 07-07-2016 16:48

TM to piramida finansowa, istnieje już dość długo, jest dość popularnym programem, kto miał wpłacić tam pieniądze ten wpłacił, kto miał zarobić ten zarobił, większość straciła...

Jednym słowem (a raczej dwoma) - nie warto. Jeszcze chyba płaci na Payzę, więc możesz skupić się na szukaniu refów, ale to znowu trochę nieetyczne.


RE: Czy warto jeszcze wejsc w TM - adik7276 - 07-07-2016 18:01

Sam do niedawna miałem aktywne paczki, mam troche paczek zablokowanych ale się wycofałem ze wszystkim co zakupiłem po blokadach i co działało do tej pory, dzisiaj wypłaciłem ostatnie 65 $(zostały tylko zablokowane). Płacą instant ale program już swoje przeżył dlatego jak dla mnie zaczynanie od zera w takim programie jest trochę nie na miejscu. Tutaj działać będą głównie osoby które mają zablokowane setki, tysiące paczek bo jak można opuścić źródełko z którego grube dolary płyną? Każdy będzie promował wierząc że stare paczki zostaną odblokowane (Może tak będzie, a może nie) Ja zdecydowałem się na MXRevshare i jestem zadowolony bardzo.. Mogę polecać z czystym sumieniem ten pogram, a TM? Co do TM nie mam takiej pewności.


RE: Czy warto jeszcze wejsc w TM - asapatryk - 13-07-2016 10:45

Ok dzięki też działam na mxr skupie się porostu na nim