Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadmore - Rekrutacja do ekipy :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Leadmore - Rekrutacja do ekipy :) (/Temat-Leadmore-Rekrutacja-do-ekipy-135469)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Leadmore - Rekrutacja do ekipy :) - fusek - 27-07-2016 09:22

Tylko nie onWink
Powodzenia Huston!Smile

Będzie ciągle Huston mamy problemSmile)


RE: Leadmore - Rekrutacja do ekipy :) - Leadmore - 27-07-2016 09:26

(27-07-2016 09:16)wydra87 napisał(a):  @[Leadmore] samo dostanie się do finałowej "8" było dla mnie ogromnym sukcesem i zarazem zaskoczeniem Smile
Gratulacje @[Huston] i powodzenia!

@[Leadmore] a jak przedstawia się ogólnie klasyfikacja końcowa? Smile Myślę, że każdy z TOP 8 chętnie dowiedziałby się, jak duże szanse miał i na którym miejscu był w końcowym efekcie sklasyfikowany Smile
Jeżeli ktoś chce to może na maila wysłać pytanie czego zabrakło, udzielę odpowiedzi. Udostępniać ogólnie raczej nie będziemy Smile

@[wydra87] Również dziękujemy za udział w rekrutacji.


RE: Leadmore - Rekrutacja do ekipy :) - bananmma - 27-07-2016 10:01

Mimo to do top 8 się dostac było dla mnie nniewyobrażalne. Mam nadzieje, że w następnej rekrutacji będzie jeszcze lepiej :-)


RE: Leadmore - Rekrutacja do ekipy :) - Huston - 27-07-2016 10:14

Dziękuje, jest to dla mnie duże wyróżnienie Smile. Mam nadzieje, że uda mi się dołożyć trochę cegiełek by serwis Leadmore funkcjonował jeszcze lepiej!

Całej siódemce również gratuluje! Na pewno dopilnuje byście też mieli możliwość przedstawienia swoich sugestii/pomysłów , oczywiście za korzystne nagrody Smile!


RE: Leadmore - Rekrutacja do ekipy :) - lolek95 - 27-07-2016 10:21

@[Huston] brawo brawo! Smile


RE: Leadmore - Rekrutacja do ekipy :) - wydra87 - 29-07-2016 12:22

@[Leadmore] dziękuję za paczkę niespodziankę za udział w rekrutacji Smile Tylko gdzie mój power bank zamówiony w sklepie? Big Grin przecież można było włożyć w jedną paczkę Big Grin


RE: Leadmore - Rekrutacja do ekipy :) - Leadmore - 01-08-2016 07:27

(29-07-2016 12:22)wydra87 napisał(a):  @[Leadmore] dziękuję za paczkę niespodziankę za udział w rekrutacji Smile Tylko gdzie mój power bank zamówiony w sklepie? Big Grin przecież można było włożyć w jedną paczkę Big Grin

Zauważyliśmy już po zapakowaniu i poszedł osobną paczką. Pewnie będzie dziś/jutro.


RE: Leadmore - Rekrutacja do ekipy :) - mahuzz - 01-08-2016 09:35

@[Leadmore]
Mój dziennik
Podsumowałem Lipiec z Wami. Pragnę podziękować całemu Teamowi. Najlepszy serwis bez wątpienia, keep working!


RE: Leadmore - Rekrutacja do ekipy :) - Leadmore - 01-08-2016 09:41

(01-08-2016 09:35)mahuzz napisał(a):  @[Leadmore]
Mój dziennik
Podsumowałem Lipiec z Wami. Pragnę podziękować całemu Teamowi. Najlepszy serwis bez wątpienia, keep working!
To my dziękujemy i gratulujemy.
Powodzenia w dążeniu do celu!


RE: Leadmore - Rekrutacja do ekipy :) - Klin - 02-08-2016 03:10

Gratulacje dla zwycięzcy

Szukacie jeszcze kogoś? Tongue