Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Buxy z opłacalnym kupowaniem reffow - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Buxy z opłacalnym kupowaniem reffow (/Temat-Buxy-z-oplacalnym-kupowaniem-reffow-135464)

Strony: 1 2 3


Buxy z opłacalnym kupowaniem reffow - Captain - 07-07-2016 05:25

Jakie znacie w miare pewne (płacące od dawna) buxy w których można kupować poleconych i się to zawsze opłaca? (bardziej lub mniej, ale wychodzi się na plus)

Takie które można traktować jako inwestycje.


RE: Buxy z opłacalnym kupowaniem reffow - Captain - 09-07-2016 15:14

Ktos, cos?


RE: Buxy z opłacalnym kupowaniem reffow - mikuss - 09-07-2016 15:20

@[Captain] http://buxvertise.com konto Eternity, zakup rr i tak dalej Smile


RE: Buxy z opłacalnym kupowaniem reffow - kubagrzybowski - 09-07-2016 15:52

kupiłem refy w neobux, jeszcze 10 są aktywne, całość kosztowała mnie ok 2,35$ na tą chwile wyszedłem z refami + klikanie na 2,06 od tego czasu czy to opłacalne? tak jeśli trafisz na dobre refy ja połowę wymieniłem i teraz jest ok. liczę że wyjdę na +10%, jak zakończę dam znać jaki wynik


RE: Buxy z opłacalnym kupowaniem reffow - mikuss - 09-07-2016 16:01

(09-07-2016 15:52)kubagrzybowski napisał(a):  kupiłem refy w neobux, jeszcze 10 są aktywne, całość kosztowała mnie ok 2,35$ na tą chwile wyszedłem z refami + klikanie na 2,06 od tego czasu czy to opłacalne? tak jeśli trafisz na dobre refy ja połowę wymieniłem i teraz jest ok. liczę że wyjdę na +10%, jak zakończę dam znać jaki wynik

Na zwykłym koncie to czego oczekujesz?
By zarabiać na rr konta ulepszone to podstawa od tego się zaczyna, bez upgrade kupno rr nie ma najmniejszego sensu


RE: Buxy z opłacalnym kupowaniem reffow - pixel21 - 09-07-2016 18:23

Neobux to golden kont, 300 refów i wszyscy na 270 dni przedłużeni najlepiej na walentynki albo boże narodzenie albo nowy rok bo przeważnie wtedy jest discount i można coś zarobić. Inaczej bieda


RE: Buxy z opłacalnym kupowaniem reffow - Captain - 03-08-2016 21:18

Podbijam temat. Jeśli ktoś zna jeszcze jakieś buxy z opłacalnym kupowaniem reffow to pisać.


RE: Buxy z opłacalnym kupowaniem reffow - Captain - 19-08-2016 20:39

Jakby kto miał jeszcze jakieś informacje dotyczące inwestowania w buxy tj znał jakiś dobry opłacalny bux to pisać.


RE: Buxy z opłacalnym kupowaniem reffow - oms1983 - 17-12-2016 08:28

Witam,

Jeśli dalej aktualne to ja od 2 miesięcy testuje 2, a od tygodnia dołożyłem jeszcze jeden.

Tak jak już było wcześniej napisane podstawa to upgrade konta.

W razie pytań zapraszam na priv


RE: Buxy z opłacalnym kupowaniem reffow - bos0009 - 01-02-2017 20:28

Polecam MyCashBar ref: http://www.mycashbar.com/?id=37527 Ja tam zarabiam ok 7 $ miesięcznie ale zawsze coś wyplaty sa na paypal od 5$. Pobierasz program na komputer i na dole wyswietlaja sie reklamy polecam nie spowalnia kompa wieć na +.