Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skracanie linków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Skracanie linków (/Temat-Skracanie-linkow-135455)



Skracanie linków - Zaróbmy Razem - 06-07-2016 21:00

Witam, mam jeden FP na Facebooku, którego nie używałem, a do którego przybywa mi kilka lajków dziennie. Myślałem, żeby wykorzystać to do wrzucania skróconych linków w opisie posta.
Mam jednak kilka pytań:
1. Co wybrać? Shorte.st czy Adf.ly, a może coś innego?
2. Czytałem gdzieś przez przypadek, że FB potrafi blokować linki od nich, wie ktoś, jak to obejść, albo może dać jakąś wskazówkę?
3. Kiedyś na Shorte.st z braciakiem patrzyłem czy nabija mi zyski za wyświetlenia, mimo, że wchodził w link, nie było zaliczonego ani wyświetlenia, ani 0.xxxx złotówki.

Z góry, dzięki za pomoc Wink


RE: Skracanie linków - twardy - 06-07-2016 21:21

1) obojetnie
2) nie wrzucisz zadnego linka z adlfy czy shorte - lekarstwem na to jest wlasna domena z przekierowaniem


RE: Skracanie linków - tomek7912 - 06-07-2016 21:50

Link.tl fb nie blokuje i duże zarobki.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka


RE: Skracanie linków - asia71830 - 06-07-2016 22:21

1. Najlepiej oba.
3. Shorte i Adfly zlicza po 4/5 wejść z jednego IP na 24h, czyli albo to albo jakieś opóźnienie. Shorte wszystko zlicza.


RE: Skracanie linków - patttson - 06-07-2016 22:45

1. najlepiej oba na zmiane
2. potrzebujesz zamaskować te linki
3. shore od razu odswieza, a adf.ly nie jestem pewny


RE: Skracanie linków - Capitan1234 - 07-07-2016 07:56

Adfly wrzucisz ja tym spamuje na fb jedyne to weryfikacja capcha ale idzie zarobić ja bez botów z tego ponad 3 $ w 5 dni mam nie jest to osiągniecie ale jestem w tym całkowitym nowicjuszem. Jak coś to napisz na priv mam kilka patentów i mogę ci coś zdradzić.