Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Bony Best Buy - papier czy elektroniczne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Bony Best Buy - papier czy elektroniczne? (/Temat-Rozwiazane-Bony-Best-Buy-papier-czy-elektroniczne-13544)



[Rozwiązane]Bony Best Buy - papier czy elektroniczne? - Synkretysta - 14-09-2010 18:49

Czy macie jakieś pojęcie - bony Best Buy są wysyłane jako papier, czy też elektroniczne?
Trafiłem 2 kupony na adres USA, i nie mam nic na maila (poza potwierdzeniem), ani potwierdzenia od Lockerz o wysłaniu (tylko informację że są zapracowani wysyłkami), ani potwierdzenia z adresu USA, że dotarły papierowe.
Google nie mówią o tym nic konkretnego...choć na aukcjach sprzedażowych bonów takowych nie ma (bo trudno elektroniczny potwierdzić że nieużyty), natomiast innych jest pełno (Itune, subway, Mcdonald itp)

Dla tych co nie wiedzą - kupony te można wystawić, i sprzedać 30-50% taniej niż ich wartość.


RE: Bony Best Buy - papier czy elektroniczne? - Bolt - 14-09-2010 18:55

Papier


RE: Bony Best Buy - papier czy elektroniczne? - Lubelak - 14-09-2010 19:25

elektroniczny tak jak amazon dostajesz kod
moim zdaniem


RE: Bony Best Buy - papier czy elektroniczne? - Bolt - 14-09-2010 19:27

Raczej nie, bo pisali że nie wysyłają bonów które się nie przydają


RE: Bony Best Buy - papier czy elektroniczne? - Miu - 14-09-2010 19:50

ale pisali o nich jako 'electronic gift cards'(elektroniczne karty podarunkowe).ja osobiscie uważam ze to elektronicznie,mimo że na obrazkach wygląda jak papier.


RE: Bony Best Buy - papier czy elektroniczne? - Synkretysta - 14-09-2010 20:19

na stronie Best Buy realizacja talonu następuje poprzez wpisanie kodu. Ale kod może być na papierze, jak i elektroniczną informacją. Domniemam - że nikt z Was (wyżej się wypowiadających) nie miał do czynienia z takimi bonami?
poczytałem u źródła - informacji mało - ale wygląda na to, że są papierowe, ale realizacja poprzez wklepanie kodu.


RE: Bony Best Buy - papier czy elektroniczne? - Bolt - 14-09-2010 20:22

Tak myślę, bo czasami anulują bo bon jest nieprzydatny w Polsce więc nie wysyłają. Niedługo będę mieć pewność bo zamówiłem bestbuy 15$ na adres plusexpress ;]


RE: Bony Best Buy - papier czy elektroniczne? - Synkretysta - 14-09-2010 20:59

ja już czekam od 16 i 26 sierpnia na przesyłkę. Mam jedno potwierdzenie, i - numer wysyłki z Lockerz (który i tak jest nieprzydatny). Więc dłuuuuugo trzeba czekać


[Rozwiązane]Bony Best Buy - papier czy elektroniczne? - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.