Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zablokować stronę, aby nie dało się jej odblokować. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak zablokować stronę, aby nie dało się jej odblokować. (/Temat-Jak-zablokowac-strone-aby-nie-dalo-sie-jej-odblokowac-135415)

Strony: 1 2


Jak zablokować stronę, aby nie dało się jej odblokować. - Bravo - 05-07-2016 18:06

Witam,
Chciał bym zablokować kilka stron dla każdego użytkownika sieci tak aby nikt nawet ja sam nie mógł ich już nigdy odblokować Smile


RE: Jak zablokować stronę, aby nie dało się jej odblokować. - Ascoran - 05-07-2016 18:43

Tzn tylko w swojej sieci domowej?
Poszukaj takich ustawień w routerze, tyle że osoby które znają hasło do konta admina routera będą mogły to usunąć - jest na to sposób - zmienić hasło na przypadkowe litery i nigdzie ich nie zapisywać Smile


RE: Jak zablokować stronę, aby nie dało się jej odblokować. - Bravo - 05-07-2016 19:09

(05-07-2016 18:43)Ascoran napisał(a):  Tzn tylko w swojej sieci domowej?
Poszukaj takich ustawień w routerze, tyle że osoby które znają hasło do konta admina routera będą mogły to usunąć - jest na to sposób - zmienić hasło na przypadkowe litery i nigdzie ich nie zapisywać Smile

@[Ascoran] Nic z tego Sad Dostęp do routera mi jest potrzebny a chodzi abym ja nie mógł tej blokady też usunąć Smile


RE: Jak zablokować stronę, aby nie dało się jej odblokować. - Ascoran - 05-07-2016 20:21

(05-07-2016 19:09)Bravo napisał(a):  
(05-07-2016 18:43)Ascoran napisał(a):  Tzn tylko w swojej sieci domowej?
Poszukaj takich ustawień w routerze, tyle że osoby które znają hasło do konta admina routera będą mogły to usunąć - jest na to sposób - zmienić hasło na przypadkowe litery i nigdzie ich nie zapisywać Smile

@[Ascoran] Nic z tego Sad Dostęp do routera mi jest potrzebny a chodzi abym ja nie mógł tej blokady też usunąć Smile

Czemu chce zablokować coś nawet przed samym sobą? Smile
Jedyne co może się udać to zablokować to jakimś firewallem i ustawić na tym jakieś w uj złożone hasło i nigdzie sobie go nie zapisywać


RE: Jak zablokować stronę, aby nie dało się jej odblokować. - Bravo - 06-07-2016 17:45

(05-07-2016 20:21)Ascoran napisał(a):  
(05-07-2016 19:09)Bravo napisał(a):  
(05-07-2016 18:43)Ascoran napisał(a):  Tzn tylko w swojej sieci domowej?
Poszukaj takich ustawień w routerze, tyle że osoby które znają hasło do konta admina routera będą mogły to usunąć - jest na to sposób - zmienić hasło na przypadkowe litery i nigdzie ich nie zapisywać Smile

Nic z tego Sad Dostęp do routera mi jest potrzebny a chodzi abym ja nie mógł tej blokady też usunąć Smile

Czemu chce zablokować coś nawet przed samym sobą? Smile
Jedyne co może się udać to zablokować to jakimś firewallem i ustawić na tym jakieś w uj złożone hasło i nigdzie sobie go nie zapisywać
@[Ascoran]
Długa historia Big Grin
Niestety nie da rady potrzeba mi zablokować pewną stronę każdemu w mojej sieci telefony,tablety itp Sad


RE: Jak zablokować stronę, aby nie dało się jej odblokować. - nitram - 06-07-2016 18:02

hehe jakaś gra uzależniła Big Grin


RE: Jak zablokować stronę, aby nie dało się jej odblokować. - Urias - 06-07-2016 18:58

Takie zabezpieczenia i tak nic nie dadzą. Nawet wejscie poprzez proxy i nie ma problemu.


RE: Jak zablokować stronę, aby nie dało się jej odblokować. - Begrezen - 06-07-2016 19:07

wrzuć te strone do kwarantanny w antyvirusie, oznacz jako niebezpieczna i tyle
zależy też jaka to jest strona, bo czasem można poprosic administratora strony o ban Cool


RE: Jak zablokować stronę, aby nie dało się jej odblokować. - Bravo - 18-07-2016 16:39

@refresh
Znów potrzebne Smile Chodzi o zablokowanie kilku stron i brak możliwości odblokowania (na każdym urządzeniu podłączonym do mojej sieci WIFI) Z routerem nie da rady bo potrzebny mi jest do niego dostęp ktoś coś jakiś pomysł ?


RE: Jak zablokować stronę, aby nie dało się jej odblokować. - Toskan - 18-07-2016 16:45

Moze jakas terapia? Wink