Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
youtube ban ip - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: youtube ban ip (/Temat-youtube-ban-ip-135409)



youtube ban ip - xsl2142 - 05-07-2016 17:09

siema,
mam bana ip, niestety ze stałego IP. Mam modem przenośny (na ktorym chce dzialac) - zmienne ip.
konto yt nowe zalozone działa bez zarzutu. Niestety gdy probuje juz polaczyc je z starym kontem adsense - jest czyste oprocz powiazanych maili YT(zbanowane), dostaję po 1 dniu bana na konto na yt. czy wina jest całego czystego konta adsense, czy taka ze mam nadal powiazane na nim konto ktore sa zbanowane?

Czekam az YT mi wyplaci z tych kont hajs, 4 cyfrowe kwoty nie chodzą piechotą.

Czy usunac cale adsense i zalozyc znowu na swoje dane i ten sam numer konta bankowego?


RE: youtube ban ip - Bravo - 05-07-2016 17:51

Dostajesz bana z powodu, że z kontem Adsense jest powiązane zbanowane konto YT i ty w tej chwili nie masz prawa już zakładać konta YT, ponieważ dostałeś stałego bana na adres IP. Najlepiej stwórz nowe konto adsense na nowym IP i nowe konto na YT także na nowym IP i dopiero połącz z nowym kontem adsense. Jeżeli dostałeś bana na jedno konto nie ma możliwości, że YT wypłaci ci hajs, nawet jeżeli były to 4 cyfrowe kwoty takie życie Big Grin


RE: youtube ban ip - xsl2142 - 05-07-2016 18:55

Poczekam do 14 lipca, jak nie bedzie to kasuje adsense - tylko czy bede mogl na nowym koncie podac swoje dane znowu i ten sam numer konta?

Jeszcze co do tej wyplaty... Zawsze mi przesylali hajs jak zawiesili mi dane konto... Moze tym razem tez?


RE: youtube ban ip - mikuss - 05-07-2016 19:00

(05-07-2016 18:55)xsl2142 napisał(a):  tylko czy bede mogl na nowym koncie podac swoje dane znowu i ten sam numer konta?

Jak podasz to ban pójdzie praktycznie z automatu.
Nowe konto adsense to nowe ip, nowe dane, nowa strona inaczej będą banować bo dane są zapisywane


RE: youtube ban ip - xsl2142 - 05-07-2016 19:01

Ale chlopaki a to nie jest wina tego ze wciaz mam zapisane tam 2 konta z yt? Moze tylko i dlatego mi blokuje po polaczeniu z adsense