Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wykonam Landing Page itp [za darmo][2 projekty] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wykonam Landing Page itp [za darmo][2 projekty] (/Temat-Wykonam-Landing-Page-itp-za-darmo-2-projekty-135408)



Wykonam Landing Page itp [za darmo][2 projekty] - Damkofr - 05-07-2016 17:07

Z racji iż uczę się HTML & CSS oraz JS (niedługo JQ) wykonam narazie maks 2 projekty. Czyli kto pierwszy ten lepszy, 2 osoby które pierwsze napiszą do mnie na gg lub maila.

Na czymś trenować muszę, więc wpadłem na taki pomysł. Wchodzą w grę też skrypty napisane w JS jeśli będzie trzeba.

Stronę którą napisze będzie responsywna, akurat jestem an etapie nauki tego zagadnienia. Myśle że nie będzie źle. Niedługo zaczynam naukę bootstrapa.

Tutaj 2 tyg temu zacząłem pisać dla treningu hacka online do fify 17. Jest w stanie surowym i kompletnie nie responsywny. Mam zamiar napisać od nowa tego hacka tym razem full responsywnego + poprawić wygląd i dodać pare elementów.

http://www.fifa17beta.esy.es



gg:3993571
mail:[email protected]

PW odpada bo szybciej odczytuje z tych 2 podanych powyżej.

Jak będe miał więcej czasu i będe mógł więcej projektów za free wykonać to dam znać w tym temacie więc proszę o nie usuwanie. Jeśli będzie do usunięcia dam znać.


RE: Wykonam Landing Page itp [za darmo][2 projekty] - Damkofr - 13-07-2016 23:24

Nadal aktualne


RE: Wykonam Landing Page itp [za darmo][2 projekty] - mateusz68 - 13-07-2016 23:29

Napisałem na gg Big Grin


Wykonam Landing Page itp [za darmo][2 projekty] - Majka - 24-04-2017 10:34

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.