Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pare zdań dla PRO tłumacza ;] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Pare zdań dla PRO tłumacza ;] (/Temat-Pare-zdan-dla-PRO-tlumacza-13537)



Pare zdań dla PRO tłumacza ;] - michal2612 - 14-09-2010 17:41

Proszę o przetłumaczenie.
Cytat:Witam!
Mam pytanie odnoście restocku, tylko dla Z-Listerów którzy nie zdobyli żadnej nagrody. Sprawa dotyczy błędu z którym się potykam od paru restoków. A mianowicie zawsze zdobywam wyznaczoną ilość PTZ a nigdy nie mam dostępu do restocku. Tak samo było wczoraj mimo że otrzymałem zaproszenie. Liczę na szybką odpowiedź.



RE: Pare zdań dla PRO tłumacza ;] - Miu - 14-09-2010 18:23

Cytat:Hi!
I've got a question about only Z-lister redemption who haven't earn any prize.For few redemptions I have a problem.Namely I always have appointed number of PTZ,but I never have access for redemption!The same situation was yesterday,although I had invitation.I hope for a quick answer.

Chyba dobrze Wink Jbc.pisz do Kathy Wink


RE: Pare zdań dla PRO tłumacza ;] - Bolt - 14-09-2010 18:26

earn any prize? Zarabiasz nagrody? Zdobywasz, czyli lepiej get Big Grin


RE: Pare zdań dla PRO tłumacza ;] - Miu - 14-09-2010 19:10

http://ling.pl/index.html#words?act[0]=1&word[0]=earn&lang[0]=

jak wszystkie wyrazy po angielsku earn ma wiele znaczeń Wink


RE: Pare zdań dla PRO tłumacza ;] - KristopheR - 14-09-2010 19:52

Translate to sprawa drugorzędna, liczy się co się ma w głowie xD


RE: Pare zdań dla PRO tłumacza ;] - Zythus - 15-09-2010 15:39

Witam!
Mam pytanie odnoście restocku, tylko dla Z-Listerów którzy nie zdobyli żadnej nagrody. Sprawa dotyczy błędu z którym się potykam od paru restoków. A mianowicie zawsze zdobywam wyznaczoną ilość PTZ a nigdy nie mam dostępu do restocku. Tak samo było wczoraj mimo że otrzymałem zaproszenie. Liczę na szybką odpowiedź.

Cytat:Hello
I've got question about redemption for a Z-Listers, that didn't ever get any prize. I've got a problem from a few redemptions already. I mean, I always meet requirements, but I never have access to the redemption. The same was yesterday, although I received invitation. I look forward to your prompt response.