Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
kupie e-maile z interii/onet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: kupie e-maile z interii/onet (/Temat-kupie-e-maile-z-interii-onet-135343)



kupie e-maile z interii/onet - m1kie - 04-07-2016 14:27

1.Nazwa przedmiotu :emaile z interii/onet
2.Opis przedmiotu : konta maja byc nowe - nieuzywane.
3.Zdjęcia :-
4.Kontakt : PW / [email protected]
5.Cena : do uzgodnienia w zaleznosci od ilosci
6.Sposób zapłaty za przedmiot : przelew bankowy/paypal/doladowanie - jak kto woli.


Edit - hasla do kazdego konta musza byc takie same bo inaczej mi to nie wypali. Ponad to zadne wygibasy i cyferki a np. imie+nazwisko albo samo imie itd.


RE: kupie e-maile z interii/onet - mikuss - 04-07-2016 14:35

Jak by Cb interesowały konta hostu WP to zapraszam do mnie Smile
http://zarabiam.com/Temat-Sprzedam-Konta-E-Mail-Wp-NAJTANIEJ-NA-FORUM-133980


RE: kupie e-maile z interii/onet - m1kie - 04-07-2016 15:29

Zapoznalem sie, jednak zrobilem u siebie edit - konta musza miec jakas spojna nazwe imie+nazwisko czy imie czy samo nazwisko albo jakis normalny w miare nick. Hasla musza byc takie same na kazdym koncie.


RE: kupie e-maile z interii/onet - mikuss - 04-07-2016 19:40

(04-07-2016 15:29)m1kie napisał(a):  Zapoznalem sie, jednak zrobilem u siebie edit - konta musza miec jakas spojna nazwe imie+nazwisko czy imie czy samo nazwisko albo jakis normalny w miare nick. Hasla musza byc takie same na kazdym koncie.

Niestety takich kont nie mam bo z bota są inne ale jak by jednak było potrzeba konta jakie posiadam to zawsze są gotowe Smile


RE: kupie e-maile z interii/onet - Mati97ize - 06-07-2016 15:13

Mam 20 kont na onecie konta nowe nie używane. Mają te same hasło oraz normalne imie i nazwisko (imie.nazwisko@.....)


RE: kupie e-maile z interii/onet - mikuss - 06-07-2016 15:52

@[m1kie] Ile dokładnie tych kont potrzebujesz ?
Pytam bo w najbliższym czasie myślę wejść na rynek z kontami tworzonymi ręcznie ( niestety nie zawsze udaje się by przy imieniu lub nazwisku w loginie udało się uniknąć dodania cyfry lub jakiegoś znaku ze względu na zajęty już login) na kilku hostach


RE: kupie e-maile z interii/onet - ledeni - 06-07-2016 23:03

Aktualne jeszcze? Mam trzy konta na onecie


RE: kupie e-maile z interii/onet - mikuss - 20-07-2016 11:46

Jeśli nadal potrzebujesz kont tworzonych ręcznie to mam już takie w swojej ofercie Smile
Zapraszam do zapoznania się : http://zarabiam.com/Temat-Sprzedam-E-Mail-Wp-Tworzone-botem-ORAZ-WP-INTERIA-ZAKLADANE-RECZNIE-133980


kupie e-maile z interii/onet - yazir - 25-09-2016 12:23

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.