Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mxrevshare - Adpack Za 5$ Bez Inwestycji Już W 10 Dni. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mxrevshare - Adpack Za 5$ Bez Inwestycji Już W 10 Dni. (/Temat-Mxrevshare-Adpack-Za-5-Bez-Inwestycji-Juz-W-10-Dni-135339)



Mxrevshare - Adpack Za 5$ Bez Inwestycji Już W 10 Dni. - Aviox - 04-07-2016 13:17

Witam. Chcialbym wam dzisiaj pokazac program typu revshare.
Nazwa to - MXREVSHARE

MXRevShare został zrobiony na podobieństwo TrafficMonsoon :

ten sam niski ROI ( 110% ),
adpacki – 3 rodzaje, jeden z nich kosztuje 50$ ( tyle samo co w TM),
nawet naliczenia dzienne są podobne : 2.5%. ( o 0.5% wyższe niż w TrafficMonsoon )

NIE MUSICIE NIC INWESTOWAC!
CODZIENNIE MOZNA WYKLIKAC 100 REKLAM CO DAJE NAM 0.5$,
CZYLI W CIĄGU 10 DNI STAC NAS NA NAJTAŃSZEGO ADPACKA
I TO JEST WŁAŚNIE W TYM PIĘKNE Smile
Mamy 3 typy adpacków :

Mini AdPack – koszt $5, pracuje do momentu gdy osiągnie $5.5 ; w zamian za kupno adpacka otrzymujemy : 1,000 kredytów na wyświetlenia banera, 100 odwiedzin Millionaire Ad Credits, max. adpacków 100, max. zarobek z wszystkich adpacków $550.
Medium AdPack – koszt $25, pracuje do momentu gdy osiągnie $27.5 ; w zamian za kupno adpacka otrzymujemy : 5,000 kredytów na wyświetlenia banera, 500 wizyt Millionaire Ad Credits, max. adpacków 500, max. zarobek z wszystkich adpacków $13.75 .
Millionaire AdPack – kosztuje $50, pracuje do momentu gdy osiągnie $27.5 ; w zamian za kupno adpacka otrzymujemy: 10,000 kredytów na wyświetlenia banera, 1000 wizyt Millionaire Ad Credits, max. adpacków – bez limitu, max. zarobek – bez limitu.

POMYŚL ILE GODZIN DZIENNIE SPĘDZASZ W INTERNECIE. MÓGŁBYŚ POŚWIĘCIĆ PARE MINUT DZIENNIE ZAMIAST BUSZOWANIE NA FACEBOOKU NA KLIKANIE W REKLAMY. NAPRAWDE WARTO.

Chciałbym abyście rejerstrowali sie z mojego reflinku (żeby zarejerstrować się w tym programie musicie zrobic to z czyjegoś reflinku, wiec mozecie z mojego Wink )

REFLINK: https://mxrevshare.com/?r=Aviox

OCZYWIŚCIE KAŻDY KTO ZAREJERSTRUJE SIE Z MOJEGO REFLINKU MOŻE LICZYĆ NA MOJĄ POMOC W RAZIE GDY BĘDZIE MIAŁ JAKIKOLWIEK PROBLEM Z PROGRAMEM.
WYSTARCZY NAPISAC NA MÓJ E-MAIL KTORY DOSTANIECIE AUTOMATYCZNIE PO REJERSTRACJI W OJEGO REFLINKU.


ZAPRASZAM DO REJERSTRACJI I SERDECZNIE POZDRAWIAM Wink Jerk2 2
[Obrazek: adpacks.png]
[/i]



RE: Mxrevshare - Adpack Za 5$ Bez Inwestycji Już W 10 Dni. - radek0389 - 04-07-2016 13:46

Juz jest temat z tym megabiznesem do 2020, do kosza z tym.
@[majka]


RE: Mxrevshare - Adpack Za 5$ Bez Inwestycji Już W 10 Dni. - Stworkowaty - 04-07-2016 13:49

@[Majka]


Proszę. Smile


RE: Mxrevshare - Adpack Za 5$ Bez Inwestycji Już W 10 Dni. - radek0389 - 04-07-2016 13:57

Up
No z telefonu czasem cos mi nie wyjdzie Big Grin.


Mxrevshare - Adpack Za 5$ Bez Inwestycji Już W 10 Dni. - piotrekprorok - 04-07-2016 14:11

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.