Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mentoring na LeadMore - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mentoring na LeadMore (/Temat-Mentoring-na-LeadMore-135330)



Mentoring na LeadMore - Golima - 04-07-2016 07:18

Witam

Pisałem do 2 mentorów z Waszej strony (LeadMore, zakładka Mentrorzy). Czaq odpowiedział, że należy mu zapłacić z góry za mentoring więc podziękowałem (na Waszej stronie były trochę inne warunki), natomiast Artur nie odpowiedział (pisałem do niego w PT, minęły 72h). Moje pytanie ile faktycznie osób z zakładki Mentorzy jeszcze się w tym trudni ?


RE: Mentoring na LeadMore - Toskan - 04-07-2016 07:27

Czytales to na pierwszej stronie?

Niestety z przykrością muszę ogłosić, że program Mentorów Leadmore w ciągu 30 dni zostanie zamknięty. Program cieszy się dużym zainteresowaniem kandydatów na uczniów niestety niedużym zainteresowaniem mentorów. Nie wykluczamy ponownego uruchomienia programu mentorów w przyszłości w innej formie. Z mojej strony chciałbym podziękować wszystkim mentorom za ich pracę. Dzięki nim wielu partnerów zarobiło swoje pierwsze pieniądze w Leadmore. Zachęcam do polecania Leadmore za pośrednictwem http://leadmore.pl/dodatki/sklep Wszelkie osoby zapisane do mentorów zostaną odłączone w ciągu 30 dni.

 2016-06-06 09:43:02


Mentoring na LeadMore - Majka - 04-07-2016 08:45

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.