Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wybór konsoli pytań kilka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+--- Wątek: Wybór konsoli pytań kilka (/Temat-Wybor-konsoli-pytan-kilka-135326)



Wybór konsoli pytań kilka - kukiz87 - 04-07-2016 00:38

Witam proszę was o pomoc , chciałbym sobie kupić konsole ale mam cięzki wybór , pomiędzy ps3 a xbox , 360 ? one ? co to za różnica ?

Ja szukam konsoli głównie do kilku tytułów napewno Fifa i pes , i ogólnie dla dziecka 5 letniego , miałem kiedyś ps3 i pamietam tam fajne triki z grami sie robiło że można było kupować tytuł na spółkę z kilkoma osobami , działa to jeszcze ? i jak jest na xbosie z grami ? tylko oryginały wchodzą w rachubę ? czy trzeba przerabiać , i jak się przerabia xboxa ? chip jakiś czy inne sposoby ?

Xbox wydaje mi się ze ma małą przewagę jeżeli chodzi o kinnecta ,bo chyba łatwiej i fajniej się gra na kinnecie niż z pałeczką w ręku ?

Doradźcie mi coś bo mam naprawdę cięzki orzech do zgryzienia


RE: Wybór konsoli pytań kilka - Knight97 - 04-07-2016 11:59

Szczerze - Kinect na Xbox One został olany. Patrząc pod Kinecta warto zastanowić się nad Xboxem 360.
Patrząc pod resztę gier:

- w grach multiplatformowych wygrywa Sony - mocniejsza konsola PS4 to pare fps więcej
- w grach ekskluzywnych z podanych wygrywa... także Sony - ma ich więcej, a MS ostatnio wiele gier robi "Only on Xbox One and Windows 10"...
- w grach ruchowych z tych konsol wygrywa Kinect dla Xbox 360 - choć nie jest zbyt dokładny.

Chociaż na Twoim miejscu zainteresowałbym się konsolami trochę inaczej. Zamiast wydawać np. 1500zł na PS4 z paroma grami, kupiłbym XOne za 1000 + używane Wii U. Dlaczego?
1) Xbox One pozwoli ograć większość ciekawych nowych gier na rynku
2) Wii U idealnie nada się jako konsola dla dzieci - zobacz piękne graficznie Super Mario 3D World, Donkey Kong Country: Tropical Freeze etc. Dodaj do tego setki gier z Wii (które Wii U obsługuje), w tym tonę gier ruchowych (Wii Sports z Wii, oraz te nowsze z Wii U).. Sam posiadam tę konsolkę i mogę polecić. Kupisz Wii U, ze 4 Wii Remote Plus i Nunchucki i masz świetny komplet do gry całą rodziną.
Oraz, jeżeli to dla Ciebie takie ważne:
WiiU jest jedyną konsolą 8-gen, którą da się przerobić. Nie będę tutaj podawał linków, sam tego nie używam (poza 1 razem, gdy chciałem przetestować 1 tytuł przed zakupem), ale cała przeróbka opiera się tylko na karcie SD, gdzie wgrywasz wszystko z Wii U. Wirtualne Wii modyfikujesz także SDkiem, a gry z Wii trzymasz na dysku USB/pendrive


Wybór konsoli pytań kilka - damianus627 - 04-07-2016 12:13

Ja ci radzę poczekać. Teraz mają wyjść Xbox One i PS4 w wersjach Slim, więc obecne wersje potanieją.
Sam mam PS4 i polecam. W Fife się bardzo dobrze gra i podobno jest więcej osób niż na Xboxie. Co do kupowania w kilka osób to teraz można kupić na dwie osoby, ale jedna osoba musi grać na koncie na którym była kupiona gra.