Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc przy wyborze telefonu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Pomoc przy wyborze telefonu (/Temat-Pomoc-przy-wyborze-telefonu-13532)

Strony: 1 2 3


Pomoc przy wyborze telefonu - Yanke$ - 14-09-2010 16:28

Witam, chciałbym kupić telefon nowy ( ostatecznie używany, ale raczej nie ). Planuję wydać ~500 zł (w porywach 600) na jakiś dobry telefon, wifi, apart i takie tam.

mój pierwszy pomysł to nokia e52. Słyszałem, że dobra. co o niej myślicie ? możecie zaproponować inne telefony. za wszelką pomoc wielkie dzięki.Tongue


RE: Pomoc przy wyborze telefonu - SzUmI - 14-09-2010 16:30

hmm Samsung Monte albo nokia C6 .
Nokia e52 to też jest niezła z tego co słyszałem ale najlepiej jeszcze poczytaj opinie o niej Smile


RE: Pomoc przy wyborze telefonu - Yanke$ - 14-09-2010 16:32

@UP
dzięki za szybki odzew Smile Chodzi o to, że jak czytałem o niej opinie były w 70% złe. (w internecie). Spytałem się kolegi, którego ojciec prowadzi salon z telefonami i powiedział, że e52 to b. dobry telefon. Smile Chciałbym znać waszą opinie i propozycje telefonow. Jeszcze raz z gory dziekuje !


RE: Pomoc przy wyborze telefonu - Royside - 14-09-2010 16:34

Nokia 3510i Smile jeżeli ma ci służyć wyłącznie do dzwonienia.


RE: Pomoc przy wyborze telefonu - MareKSG - 14-09-2010 16:45

Telefony godne uwagi:

z nowych:
Nokia 6720
Samsung F480 prosty, fajny telefonik, tyle, że bez Wi-Fi :/
Sony Ericsson J10i2

z używanych:
stara dobra Nokia N95 Wink


RE: Pomoc przy wyborze telefonu - Satan - 14-09-2010 16:47

A ten telefon może mieć Windows Mobile albo Androida ? Jak tak to Samsung i900 Omnia / HTC Touch Diamond z Windows Mobile albo HTC G1 z Androidem Smile Wbrew pozorom Windows Mobile wcale nie jest taki zły Tongue Swoje MDA mam już z 3 tygodnie a WM zaciął mi się 1 albo 2 razy Smile Z Androidem styczności nie miałem ale to i tak dobry system Tongue


RE: Pomoc przy wyborze telefonu - Miu - 14-09-2010 17:37

e52 jest całkiem fajna,ale niektóre przyciski są blisko siebie i nie wiem jak by bylo z szybkim operowaniem nia,jesli ktos ma duże palce Wink
tak jak powiedział Satan,pogrzeb wśród HTC Wink
Pozdro Big Grin


RE: Pomoc przy wyborze telefonu - Yanke$ - 14-09-2010 18:19

Dzięki wszystkim za podpowiedzi. Bardzo zależy mi na tym, żeby telefon miał Wi-Fi no i kosztował w porywach 600 zł. jak na razie dzieki za propozycje. roważam nadal e52, jakiś htc. Może być dotyk. Czy macie jeszcze jakieś sugestie ?


RE: Pomoc przy wyborze telefonu - Tiger04 - 14-09-2010 18:32

Z moich propozycji to np.

http://allegro.pl/samsung-i7500-galaxy-jak-nowy-kurier-dubois-20-w-w-i1229758928.html
Kolega ma go od 3 miesięcy i nie narzeka

lub

http://allegro.pl/htc-magic-bez-locka-4gb-warszawa-i1231931257.html

Oba mają Androida
Mógłbyś także wyrwać Omnie jak to wyżej mówili, bardzo ciekawy telefon.

# A co do tematu Nokia E51 zła może nie jest osobiście wolę Nokię niż taki SE, ale korzystanie Wi-Fi bez dotykalskiego ekraniku troszke lipne i jak by nie patrzyć ekraniku też nie ma rewelacyjnie dużego


RE: Pomoc przy wyborze telefonu - KristopheR - 14-09-2010 18:33

Se C905 Wink