Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook usuwa aplikację - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Facebook usuwa aplikację (/Temat-Facebook-usuwa-aplikacje-135317)



Facebook usuwa aplikację - robinhood666 - 03-07-2016 19:03

Mam taki problem,
kupiłem ostatnio na tym forum 2 nowe aplikacje od jednej osoby, nieużywane z publish_action. Zapłaciłem, dostałem 2 aplikacje.

Mam na facebooku, dwa konta, moje i znajomego, oba autentyczne, potwierdzone, każda na innym IP. Jedną aplikacja została przepięta na jedno konto, druga aplikacja na drugie. Po kilku dniach oba moje konta zostały zablokowane. Nic nie robiłem z tymi aplikacjami. Konta potwierdziłem smsem, ale nie było już na nich aplikacji, które kupiłem :/

Jak myślicie, czemu tak się stało? Ktoś miał kiedyś podobną sytuację ?


RE: Facebook usuwa aplikację - radek0389 - 03-07-2016 19:05

Zacznij od tego kto ci te aplikacje sprzedał.


RE: Facebook usuwa aplikację - Apps - 03-07-2016 20:15

Jeśli usunąłeś użytkownika jako administratora z aplikacji to nie mógł już nic zrobić z apką.

Możliwa opcja to, że utworzył kilka apek z jednego konta i konto złapało ban, a co za tym idzie aplikacje choć mało kto tak już robi.


RE: Facebook usuwa aplikację - robinhood666 - 04-07-2016 09:23

(03-07-2016 19:05)radek0389 napisał(a):  Zacznij od tego kto ci te aplikacje sprzedał.

nie chce puki co wymieniać tej osoby, bo kiedyś od niej kupowałem i wszystko było wporządku,
napisałem do tego usera wiadomość priv kilka dni temu i czekam na odpowiedź

(03-07-2016 20:15)Apps napisał(a):  Jeśli usunąłeś użytkownika jako administratora z aplikacji to nie mógł już nic zrobić z apką.

Możliwa opcja to, że utworzył kilka apek z jednego konta i konto złapało ban, a co za tym idzie aplikacje choć mało kto tak już robi.

tak usunąłem, zaraz po tym jak dostałem admina do apki.


RE: Facebook usuwa aplikację - prololex - 04-07-2016 12:38

(04-07-2016 09:23)robinhood666 napisał(a):  
(03-07-2016 19:05)radek0389 napisał(a):  Zacznij od tego kto ci te aplikacje sprzedał.

nie chce puki co wymieniać tej osoby, bo kiedyś od niej kupowałem i wszystko było wporządku,
napisałem do tego usera wiadomość priv kilka dni temu i czekam na odpowiedź

(03-07-2016 20:15)Apps napisał(a):  Jeśli usunąłeś użytkownika jako administratora z aplikacji to nie mógł już nic zrobić z apką.

Możliwa opcja to, że utworzył kilka apek z jednego konta i konto złapało ban, a co za tym idzie aplikacje choć mało kto tak już robi.

tak usunąłem, zaraz po tym jak dostałem admina do apki.

Era apek dobiega końca. Kiedyś mi apki nie padały, ostatnio 3 w 1 dzień. Osobiście dałem sobie spokuj, bo 50 tys tokenów nie chodzi piechotą, a bez sensu to jest, bo co zbiorę to zaraz blokują.


RE: Facebook usuwa aplikację - robinhood666 - 04-07-2016 14:42

(04-07-2016 12:38)prololex napisał(a):  
(04-07-2016 09:23)robinhood666 napisał(a):  
(03-07-2016 19:05)radek0389 napisał(a):  Zacznij od tego kto ci te aplikacje sprzedał.

nie chce puki co wymieniać tej osoby, bo kiedyś od niej kupowałem i wszystko było wporządku,
napisałem do tego usera wiadomość priv kilka dni temu i czekam na odpowiedź

(03-07-2016 20:15)Apps napisał(a):  Jeśli usunąłeś użytkownika jako administratora z aplikacji to nie mógł już nic zrobić z apką.

Możliwa opcja to, że utworzył kilka apek z jednego konta i konto złapało ban, a co za tym idzie aplikacje choć mało kto tak już robi.

tak usunąłem, zaraz po tym jak dostałem admina do apki.

Era apek dobiega końca. Kiedyś mi apki nie padały, ostatnio 3 w 1 dzień. Osobiście dałem sobie spokuj, bo 50 tys tokenów nie chodzi piechotą, a bez sensu to jest, bo co zbiorę to zaraz blokują.

hmmm...
mam 2 apki, które już chodzą i chodzą, fakt niektóre padają, inne nie, myśle, że kwestia szczęścia...

ale wracając tematu, to ja nic na tych kupionych apkach nie robiłem, miałem je na 100% bezpiecznych kontach no i nie mam pojęcia dlaczego zostały usunięte..


RE: Facebook usuwa aplikację - prololex - 05-07-2016 10:07

(04-07-2016 14:42)robinhood666 napisał(a):  
(04-07-2016 12:38)prololex napisał(a):  
(04-07-2016 09:23)robinhood666 napisał(a):  
(03-07-2016 19:05)radek0389 napisał(a):  Zacznij od tego kto ci te aplikacje sprzedał.

nie chce puki co wymieniać tej osoby, bo kiedyś od niej kupowałem i wszystko było wporządku,
napisałem do tego usera wiadomość priv kilka dni temu i czekam na odpowiedź

(03-07-2016 20:15)Apps napisał(a):  Jeśli usunąłeś użytkownika jako administratora z aplikacji to nie mógł już nic zrobić z apką.

Możliwa opcja to, że utworzył kilka apek z jednego konta i konto złapało ban, a co za tym idzie aplikacje choć mało kto tak już robi.

tak usunąłem, zaraz po tym jak dostałem admina do apki.

Era apek dobiega końca. Kiedyś mi apki nie padały, ostatnio 3 w 1 dzień. Osobiście dałem sobie spokuj, bo 50 tys tokenów nie chodzi piechotą, a bez sensu to jest, bo co zbiorę to zaraz blokują.

hmmm...
mam 2 apki, które już chodzą i chodzą, fakt niektóre padają, inne nie, myśle, że kwestia szczęścia...

ale wracając tematu, to ja nic na tych kupionych apkach nie robiłem, miałem je na 100% bezpiecznych kontach no i nie mam pojęcia dlaczego zostały usunięte..

Zapewne zmiana właściciela apki została przez fb zinterpretowana jako sprzedaż. Tak to jest, fb jest teraz niczym detektyw Rutkowski Big Grin


RE: Facebook usuwa aplikację - mahuzz - 05-07-2016 10:13

Wszystko się kończy. Spam juz dawno ssie, apki coraz bardziej padają. Krótko mówiąc - FB jest wypalone. Szukajcie alternatyw! Wink