Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Generalny restock już w ten piątek! Koniec zapisów na shopowy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Generalny restock już w ten piątek! Koniec zapisów na shopowy. (/Temat-Generalny-restock-juz-w-ten-piatek-Koniec-zapisow-na-shopowy-13531)

Strony: 1 2 3


RE: Generalny restock już w ten piątek! Koniec zapisów na shopowy. - Monster - 14-09-2010 17:37

Spoko mam nadzieję że oba Restocki będą udane Smile


RE: Generalny restock już w ten piątek! Koniec zapisów na shopowy. - BartuS - 14-09-2010 17:44

No to mam 3 konta, 2 restocki 1 dodatkowy wstęp na UW.


RE: Generalny restock już w ten piątek! Koniec zapisów na shopowy. - DonHoracy - 14-09-2010 17:59

No i mówiłem, że lockerz jebnęło się z tym obrazkiem Big Grin Teraz przeprawili wielki napis z 16 na 17 Wink

Co do shopowego restocku to jest jakieś oficjalne info, że będzie on akurat w czwartek a nie np. w piątek?


RE: Generalny restock już w ten piątek! Koniec zapisów na shopowy. - Zythus - 14-09-2010 18:12

No restock 17 trzeba się spiąć


RE: Generalny restock już w ten piątek! Koniec zapisów na shopowy. - matt88 - 14-09-2010 18:18

(14-09-2010 17:59)DonHoracy napisał(a):  No i mówiłem, że lockerz jebnęło się z tym obrazkiem Big Grin Teraz przeprawili wielki napis z 16 na 17 Wink

Co do shopowego restocku to jest jakieś oficjalne info, że będzie on akurat w czwartek a nie np. w piątek?

Tak, na hallway pisze : You still have time to make a purchase in SHOP and qualify for this Thursday's SHOP + Ultimate Wallpaper Redemption! Earn at least 100 PTZ in SHOP before 11:59 p.m. EDT tonight (September 13) and you're in.

Sprobuje zalapac sie na oba, zawsze to wieksz szanse na wygrana Tongue


RE: Generalny restock już w ten piątek! Koniec zapisów na shopowy. - ColdGold - 14-09-2010 18:40

Kurde ja mam bana cały czas na Lockerz - oby mi go do generala znieśli ....

Ps. Jeszcze zapisy na shopowy restock przez nich przegapiłem .... Sad


RE: Generalny restock już w ten piątek! Koniec zapisów na shopowy. - Dominator - 14-09-2010 18:58

zebym znowu nie usnął na restock bo teraz to bym sie mega wnerwil. KcL :-)


RE: Generalny restock już w ten piątek! Koniec zapisów na shopowy. - Marello - 14-09-2010 20:41

Czekają mnie dwa RESTOCKI muszę zgarnąć PP Big Grin


RE: Generalny restock już w ten piątek! Koniec zapisów na shopowy. - Athemis - 14-09-2010 21:20

Ajaj, będą lagi ;D
Tak czy inaczej czekam i poluję na coś...


RE: Generalny restock już w ten piątek! Koniec zapisów na shopowy. - DonHoracy - 14-09-2010 21:52

No to fajnie, dwa dni, dwa restocki Big Grin a w przyszłym tygodniu następny restock dla zlistów Big Grin Widać ładnie mają funduszy z tych tapetek Big Grin