Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Generalny restock już w ten piątek! Koniec zapisów na shopowy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Generalny restock już w ten piątek! Koniec zapisów na shopowy. (/Temat-Generalny-restock-juz-w-ten-piatek-Koniec-zapisow-na-shopowy-13531)

Strony: 1 2 3


Generalny restock już w ten piątek! Koniec zapisów na shopowy. - Tech - 14-09-2010 16:07

[Obrazek: generalg.png]

Lockerz znowu zaskakuje! Otóż już w ten, najbliższy piątek odbędzie się kolejny generalny restock! Aby się na niego zapisać, wszystko co musisz zrobić to jedynie zalogować się choć raz na Lockerz.com między 13 a 17 września 6:00 rano. Tym razem znana jest także data uzupełniania! Otóż ten restock odbędzie się 17 września. Już teraz życzę wszystkim powodzenia i zamówienia wymarzonych nagród :-)

Dodatkowo, dzisiaj o 6 rano zakończyły się zapisy na kolejny Shopowo-tapetowy restock. Jeśli kupiłeś Ultimate Wallpaper lub zrobiłeś zakupy w shopie i otrzymałeś za to co najmniej 100 PTZ między zeszłym wtorkiem, a dzisiaj 6:00 rano to zakwalifikowałeś się na to uzupełnienie. Restock ten odbędzie się dzień wcześniej niż generalny, czyli w czwartek, 16 września!



RE: Generalny restock już w ten piątek! Koniec zapisów na shopowy. - SzUmI - 14-09-2010 16:11

o git majonez Big Grin + za News Smile


RE: Generalny restock już w ten piątek! Koniec zapisów na shopowy. - Coristo - 14-09-2010 16:19

@Tech
Dzieki za newsa leci plusik [Obrazek: thumbsup.gif] Smile


RE: Generalny restock już w ten piątek! Koniec zapisów na shopowy. - MeTonaTOR - 14-09-2010 16:19

Cod miod, [Obrazek: thumbsup.gif] za newsa


RE: Generalny restock już w ten piątek! Koniec zapisów na shopowy. - Tech - 14-09-2010 16:29

Troszkę się tu pomyliłem jeśli chodzi o shopowo-tapetowy. Restock ten odbędzie się NA PEWNO 16 września czyli w czwartek! Było o tym już info na hallwayu, ale nie zauważyłem. Anyway, już poprawione Smile


RE: Generalny restock już w ten piątek! Koniec zapisów na shopowy. - Jumper002 - 14-09-2010 16:44

to juz beda 3 restocki w jednym tygodniu O_o lockerz sie rozkreca Smile oby tak dalej Smile


RE: Generalny restock już w ten piątek! Koniec zapisów na shopowy. - Leopard - 14-09-2010 17:10

Już widzę co będzie się działo jak 3/4 Lockerz wejdzie na jeden restock :[. Chciałbym także dodać, że Kathy dawała informacje o nowych iPod'ach na generalnym restock'u.


RE: Generalny restock już w ten piątek! Koniec zapisów na shopowy. - MotorniczyTramwaju - 14-09-2010 17:29

2 restocki dzień za dniem Smile 2 szanse Smile Yeah


RE: Generalny restock już w ten piątek! Koniec zapisów na shopowy. - Miu - 14-09-2010 17:30

:/ kurde miał być chyba 16... nie wiem czy dam rade byc 17 na czas,ale mam nadzieję,że tak Big Grin


RE: Generalny restock już w ten piątek! Koniec zapisów na shopowy. - michal2612 - 14-09-2010 17:36

Znowu będzie że nie mam dostępu tak jak wczoraj a zaproszenie dostałem żal ;[[