Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] My24HourIncome - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] My24HourIncome (/Temat-SCAM-My24HourIncome-135308)



RE: Program Topowego Rekrutera w Revshare - MY24HOURINCOME - paczka od $5 120% ROI - Matthew98 - 24-07-2016 00:21

(24-07-2016 00:04)znanonim napisał(a):  Poszło z refa.

Jednakże chciałem zapytać czy gdziekolwiek na stronie widnieje informacja nt. tego jaka firma prowadzi ten projekt, gdzie jest zarejestrowana i gdzie ma swoją siedzibę? Tego jednego mi brakło...

Dzięki Smile

Projektu oczywiście nie prowadzi firma, tylko niejaki Drew Burton - jeden z topowych liderów w revshare na świecie. Nie jest to żadna tajemnica, w końcu na każdej stronie jest jego film instruktażowy.


RE: Program Topowego Rekrutera w Revshare - MY24HOURINCOME - paczka od $5 120% ROI - NextGen - 24-07-2016 01:52

clutchu i Matthew98 dzieki za fajne odp, poszly reputy Smile


RE: Program Topowego Rekrutera w Revshare - MY24HOURINCOME - paczka od $5 120% ROI - znanonim - 24-07-2016 09:33

(24-07-2016 00:21)Matthew98 napisał(a):  
(24-07-2016 00:04)znanonim napisał(a):  Poszło z refa.

Jednakże chciałem zapytać czy gdziekolwiek na stronie widnieje informacja nt. tego jaka firma prowadzi ten projekt, gdzie jest zarejestrowana i gdzie ma swoją siedzibę? Tego jednego mi brakło...

Dzięki Smile

Projektu oczywiście nie prowadzi firma, tylko niejaki Drew Burton - jeden z topowych liderów w revshare na świecie. Nie jest to żadna tajemnica, w końcu na każdej stronie jest jego film instruktażowy.

Nie jest to odpowiedź na moje pytanie.
Jaka jest nazwa firmy, którą on założył w celu prowadzenia tego biznesu i gdzie jest ona zarejestrowana?
Nie sądzisz, że taka informacja powinna znaleźć się na stronie?

Każdy program w jakim działałem jest firmą i ma swoją siedzibę.
Dla przykładu:
TrafficMonsoon:
Traffic Monsoon Global Limited, Imperial Offices, 2 Heigham Road, East Ham, London, UK, E6 2JG
Traffic Monsoon LLC, 4927 S Murray Blvd Z9, Murray, UT, 84123 United States
MXRevShare:
MillionaireX7 Global Incorporated (James Lee Valentine)
Address: Mill Mall Tower, 2nd Floor Wickhams Cay 1 Road Town Tortola 1110 VG
FutureNet / FutureAdPro:
FutureNet Inc. Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, MARSHALL ISLAND, MH 96960

Myślisz, że można sobie tak rzucać pieniędzmi po kontach od tak sobie? Że założysz sobie internetowy biznes bez firmy i będziesz operował milionami jako osoba fizyczna? Zachowaj się odpowiedzialnie i odpowiedz na moje pytanie:

CZY NA STRONIE ZNAJDĘ INFORMACJE NT. DANYCH ZAREJESTROWANEJ FIRMY - NAZWA I SIEDZIBA?

Krótko, znajdę albo nie znajdę. Widzę kto prowadzi ten program, jednak nie widzę wszystkiego co powinienem zobaczyć, dlatego pytam - może po prostu przeoczyłem.
Pozdrawiam Smile


RE: Program Topowego Rekrutera w Revshare - MY24HOURINCOME - paczka od $5 120% ROI - Matthew98 - 24-07-2016 13:55

Narazie myślę, że takiej informacji na stronie raczej nie znajdziesz.

Wiadomo, że nikt nie będzie przerzucać milionów dolarów od tak...

Drew sam mówił w ostatnim filmie, że rozważa nawet opcję dostępności wpłat/wypłat bezpośrednio z/na konto bankowe ponieważ i tak będzie musiał otworzyć konto biznesowe.

Natomiast to jaka firma teoretycznie stoi za projektem nie ma większego wpływu na działanie programu.

Myślę, że tego typu rzeczy są narazie w trakcie realizacji jako że do startu jeszcze ok. 3 tygodnie, a to sporo czasu.


RE: Program Topowego Rekrutera w Revshare - MY24HOURINCOME - paczka od $5 120% ROI - kostek880 - 24-07-2016 14:28

wiadomo czy będzie jakaś weryfikacja kont?


RE: Program Topowego Rekrutera w Revshare - MY24HOURINCOME - paczka od $5 120% ROI - Matthew98 - 24-07-2016 14:31

(24-07-2016 14:28)kostek880 napisał(a):  wiadomo czy będzie jakaś weryfikacja kont?

Na chwilę obecną nie ma żadnych weryfikacji w planach i myślę, że jest mało prawdopodobne, żeby miała się pojawić.

Aczkolwiek nikt nie przewidzi co będzie np. za rok czy dwa...

Dobre wieści! Drew zdecydował, że nie będzie prowizji zarówno od wpłat jak i wypłat! 0% prowizji!


RE: Program Topowego Rekrutera w Revshare - MY24HOURINCOME - paczka od $5 120% ROI - Matthew98 - 24-07-2016 21:14

Przekroczyliśmy już 7,000 rejestracji!
Zapowiada się największy start w tym roku Smile


RE: Program Topowego Rekrutera w Revshare - MY24HOURINCOME - paczka od $5 120% ROI - Sahya - 24-07-2016 21:37

Bardzo cieszy ta informacja. Jest gdzieś Info ile osób zarejestrowało się bez polecenia?


RE: Program Topowego Rekrutera w Revshare - MY24HOURINCOME - paczka od $5 120% ROI - Matthew98 - 24-07-2016 22:04

(24-07-2016 21:37)Sahya napisał(a):  Bardzo cieszy ta informacja. Jest gdzieś Info ile osób zarejestrowało się bez polecenia?

Tak, jak się zalogujesz to na dole po prawej jest ranking osób z największą ilością poleconych. Jak sprawdzałem wcześniej to pod kontem admina było ponad 1700 osób, więc do Referral Commission Pool już na starcie trafi sporo środków do podziału Smile


RE: Program Topowego Rekrutera w Revshare - MY24HOURINCOME - paczka od $5 120% ROI - Matthew98 - 25-07-2016 10:47

Nastąpiła zmiana na leaderboardzie!
Do tej pory numerem 1 był nasz rodzimy promotor, ale w ciągu 1 dnia ktoś "nazbierał" 364 poleconych... Da się? Tongue
7757 rejestracji w sumie!
Pod kontem admina już prawie 1900 osób = dużo $$$ w referral commission pool do podziału Smile
[Obrazek: Screenshot_2016_07_25_11_37_44.png]