Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] My24HourIncome - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] My24HourIncome (/Temat-SCAM-My24HourIncome-135308)



RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - HerossiK - 19-01-2017 20:19

Każdy kto jeszcze promuje my24 i wierzy w jego powstanie powinien sie wstydzić że ciśnie taki kit swoim poleconym bo środki zamrożone od kilku miesięcy a i tak spotkałem kilku agentów co mi wmawiali że my24 to jeszcze powstanie i że to super projekt Wink


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - mattxx - 19-01-2017 22:05

Teraz już bez sensu jest promowanie tego revshare. Fakt - niby działa. Niestety są Liderzy, którzy promują niektóre programy na siłę. Zależy im tylko na prowizji. Radzę się takich osób wystrzegać i po prostu włączyć myślenie.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - adik7276 - 19-01-2017 22:56

To już powinno być w scamie mimo że "płaci" bo jeszcze ktoś wpadnie na pomysł żeby tu zainwestować.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - osk4rr - 19-01-2017 22:58

Można rzucić okiem Tongue

Hope you are doing great!

As promised last week, we have posted a blog post with all the proofs that my24hourincome.com is using the decoded version of our script.

Please find the link of the Blog Post as below:

https://www.proxscripts.com/blog/piracy-alert-my24hourincome-com

With this blog plost and the proofs provided, it is crystal clear that my24hourincome.com is using our pirated script and is involved in an illegal activity.

Thanks & Regards,
~ Team ProXScripts


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Sahya - 19-01-2017 23:16

(19-01-2017 22:56)adik7276 napisał(a):  To już powinno być w scamie mimo że "płaci" bo jeszcze ktoś wpadnie na pomysł żeby tu zainwestować.
Wtedy moze inni jeszcze zarobią Jerk


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - szymong - 25-01-2017 18:03

Mogę wypłacać tylko 11$ dziennie....Wiecie o co chodzi ?


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - rafi213 - 25-01-2017 19:28

Drew zostal oskarżony o uzywanie nielegalnego oprogramowania juz samo to powinno wam dac do myślenia, poza tym jest wielce prawdopodobne ze on na spolke ze swoim wspolnikiem wyprowadzili kase z programu


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - adik7276 - 25-01-2017 20:54

Że wyprowadzili kasę z programu to jest bardziej niż pewne. Tak to musi działać, zaszło to za daleko i oczywiste jest że nie rozdadzą pieniędzy które uzbierały się przez te miesiące. Nigdy tak nie było i nigdy tak nie będzie że program będzie płacił gdy wypłaty zaczną przewyższać wpłaty... A wpłat tutaj nie było, bo od kogo? Jak tu nowych ludzi można było na jednej ręce liczyć. Tylko głupcy nadal wierzą w ten program, podobnie jak w MX'ie.

Exclamation Z revshare jest jak z ludźmi - na każdego przyjdzie odpowiednia pora i trzeba się z tym pogodzić dając mu odejść. Sad


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 26-01-2017 21:11

Teraz, żeby zlecić wypłatę trzeba wpłacić świeże środki. Ja również już jakiś czas temu się z programem pożegnałem, ale teraz pożegnałem się też z nadzieją na jakieś drobne wypłaty. Tyle w temacie jak dla mnie. Jeśli ktoś się bawił z głową to w odpowiednim momencie wyszedł i zarobił Smile


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - rafi213 - 26-01-2017 22:50

a moze by tak szanowny kolega zmienił temat i w nim dopisal słówko Scam Tongue