Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] My24HourIncome - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] My24HourIncome (/Temat-SCAM-My24HourIncome-135308)



RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 07-01-2017 01:14

(03-01-2017 11:47)mattxx napisał(a):  Wypłaty możemy zlecać z earning balance, czyli z naliczeń od dnia dzisiejszego.
Minimum do wypłaty to 10,5 USD a max. 11 USD dziennie.

A skąd żeś wziął ten limit 11 USD? Sekundę temu zleciłem jakoś wypłatę na $26, a na stronie max. limit to 1100 USD... Sprawdź następnym razem zanim zaczniesz siać zamęt Smile


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Pmxq - 07-01-2017 02:03

(07-01-2017 01:14)Matthew98 napisał(a):  
(03-01-2017 11:47)mattxx napisał(a):  Wypłaty możemy zlecać z earning balance, czyli z naliczeń od dnia dzisiejszego.
Minimum do wypłaty to 10,5 USD a max. 11 USD dziennie.

A skąd żeś wziął ten limit 11 USD? Sekundę temu zleciłem jakoś wypłatę na $26, a na stronie max. limit to 1100 USD... Sprawdź następnym razem zanim zaczniesz siać zamęt Smile

Ty również powinieneś weryfikować fakty, bo kolega napisał post 3 stycznia i miał rację w tamtym czasie ( tak początkowo miały wyglądać wypłaty i przez 1 dzień tak wyglądały - sam zlecałem wypłatę na te 11$ ), dopiero dzień później admin powiększył limit do 1,1k $ Smile

Miejmy nadzieję że nowy system trochę podziała i da jeszcze trochę zarobić Tongue


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - migbor - 10-01-2017 08:56

Ja już mam ostatnią wypłatę w kieszeni . Ogólnie Roi 173%. Na zakończenie musiałem trochę poczekać, ale ogólnie podsumowanie wyszło bardzo dobrze.
Życzę wszystkim którzy zostali, powodzenia


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Sahya - 10-01-2017 08:58

Aktualnie serwer jest przenoszony na inny hosting i potrwa to 2-3 tygodnie.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - RafalKrzysiak - 10-01-2017 12:42

(10-01-2017 08:58)Sahya napisał(a):  Aktualnie serwer jest przenoszony na inny hosting i potrwa to 2-3 tygodnie.

Przeniesienie strony ma trwać do 24 godzin, a przez 2-3 tygodnie będą wprowadzane poprawki w godzinach nocnych...To tak w ramach sprostowania..


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - osk4rr - 10-01-2017 22:37

Interesuje się mocno HYIPami i jestem zarejestrowany na stronie proxscripts z której to usług korzysta bardzo dużo programów i dzisiaj dostałem maila. Wysłana przez ProXScripts.com [email protected]

"Hello Oskar XXXXXXXX,

Greetings!

The purpose of this email is to alert you of illegal activity including a major piracy breach by Drew Burton - the owner of my24hourincome.

Drew Burton is using a pirated copy of our software. As you are aware, piracy is totally illegal and whoever indulges in piracy can face legal consequences. We have informed Drew Burton to provide an explanation about his illegal activity. Unfortunately, we have not yet received any response from his end.

We would like to alert all the members of my24hourincome that Drew Burton is running an illegal operation.

Drew has founded my24hourincome on lies and deceit and there is much more going on than what has been publicly announced.

Drew Burton is a sweet talker and you can see the same from his videos. All this sweet talk is all fake to cheat his members. He is going to face grave repercussions for using pirated version of our software.

We have been monitoring his illegal activity and will also add all the facts on a dedicated page whereby we will reveal how he is scamming all my24hourincome. We have proofs and screenshots.

We urge all members of my24hourincome to withdraw ASAP! As this illegal shame that Drew Burton has created is about to go down.

Once again we are going to take legal steps and due to this the program will shut down eventually. We are warning you because we don't want the members of this scammer to suffer because in the end he will give some excuse and close his program.

So people, be aware and do not trust this guy at all.

Thanks & Regards,
~ Team ProXScripts


------------------------------------------------------------------------------------------------------

This Is NOT SPAM.

This Message Was Sent by ProXScript.com.

You Received This Message Because You Are a Registered Member of ProXscript.com.

To Stop Receiving Emails From ProXScript.com, Please Login to The Site And Delete Your Account.(https://www.proxscripts.com)"


Co o tym sądzicie?


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - rafi213 - 10-01-2017 23:33

Sądzę że to kolejne potwierdzenie jakim oszustem jest ten wasz cały Drew, mam tylko nadzieje że większość osób z tego forum odzyskała swoje wkłady i będzie miała nauczkę aby w jego nowe odsłony MY24 nie wchodzić


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - pshemek1 - 11-01-2017 00:08

Ja chcę wyciągnąć wkład, ale od ponad miesiąca moje adpacki nie mogą nawet dokończyć żywota ;/


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - osk4rr - 11-01-2017 01:10

Ja wyszedłem w idealnym momencie, zostało mi tylko 5$ w programie Big Grin


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - migbor - 19-01-2017 19:19

U mnie było ROI 170% jak zakończyłem z tym programem, więc nie ma co narzekać Smile