Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] My24HourIncome - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] My24HourIncome (/Temat-SCAM-My24HourIncome-135308)



RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - rozkminiak - 16-12-2016 01:46

Oj dużo pozwów poszło, bo na forum zdjęcie Drew z kimś z payza, żeby uspokoić sytuacje. Kurcze tak myślę, Że sytuacja przypomina trochę naszą polską historię z frankowiczami. Przez 3 miesiące Ci co używali BTC byli dużo do przodu pod względem opłat transakcyjnych ( ja w payza zapłaciłem w opłatach sporo ponad 100$), ale kiedy przychodzą problemy "pejzowcy" mają szanse założyć spór, a "bitcojnowcy" czekają jak się rozwinie sytuacja. Oczywiście pomijając takich którzy znając ryzyko szybko wyciągnęli zyski.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 16-12-2016 22:45

Przepraszam że nie zaglądałem na forum ale nie miałem ostatnio czasu nawet się kimnąć. Program ma podobno pojawić się w nowej odsłonie ale wiadomo jak to jest w RS. Ja osobiście radzę zakładać spór jeśli ktoś używał Payza. 3,5 miesiąca to wg. mnie poniżej oczekiwań, ale jeśli ktoś bawił się z głową to spokojnie można było zarobić.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - adik7276 - 16-12-2016 22:55

(16-12-2016 22:45)Matthew98 napisał(a):  Przepraszam że nie zaglądałem na forum ale nie miałem ostatnio czasu nawet się kimnąć. Program ma podobno pojawić się w nowej odsłonie ale wiadomo jak to jest w RS. Ja osobiście radzę zakładać spór jeśli ktoś używał Payza. 3,5 miesiąca to wg. mnie poniżej oczekiwań, ale jeśli ktoś bawił się z głową to spokojnie można było zarobić.

Prowizje z poleconych zwyciężyły w starciu ze zdrowym rozsądkiem. No może jeszcze w tej mieszance chciwości pojawiła się cząstka braku doświadczenia. Jak pisałem że nie wytrzyma do końca roku to pisałeś że gadam bzdury z przekonaniem że dalej warto reinwestować.

Powtarzając wielokrotnie, przytoczę jeszcze raz: Czas wszystko zweryfikuje - i zweryfikował.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - rafi213 - 16-12-2016 23:20

@adik7276 nie to żebym kogoś bronił ale skąd można było przewidzieć kradzież 800 btc a jeśli nawet w to nie uwierzymy to w nieuczciwość admina i osób z nim współpracujących. Jeśli ten rs działałby wg założeń to spokojnie jeszcze kwartał by podział i myślę że kazdy o czymś takim rozmawiał.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - kanibal54d - 18-12-2016 13:07

Możeby działał możeby nie działał. Drew jest cwany i tak do końca nie wiadomo jak to było z tą kradzieżą BTC Smile


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - rozkminiak - 18-12-2016 13:43

W odpowiedzi na spór powołuje się na zapisy w T&C, że zakupione usługi nie są refundowane.
To ma zastosowanie gdy zakupiłem usługę i mam możliwość jej realizacji, a się rozmyślę i chcę kasę z powrotem. Tutaj jednak jest całkowicie inna sytuacja. System nie działa. Co radzicie odpisać?


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - rafi213 - 18-12-2016 14:49

że kupiłeś usługi reklamowe a strona zniknęła


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - adik7276 - 18-12-2016 15:15

(16-12-2016 23:20)rafi213 napisał(a):  @adik7276 nie to żebym kogoś bronił ale skąd można było przewidzieć kradzież 800 btc a jeśli nawet w to nie uwierzymy to w nieuczciwość admina i osób z nim współpracujących. Jeśli ten rs działałby wg założeń to spokojnie jeszcze kwartał by podział i myślę że kazdy o czymś takim rozmawiał.

Nie mógł działać dłużej bo Drew by musiał dokładać do interesu z tych pieniędzy które się uzbierały więc jaki sens? Zrobil hyipa żeby napełnić balon, a nie żeby go później spuszczać aby wyglądać na wiarygodnego. Przyrost nowych użytkowników był co najmniej śmieszny przez bardzo długi czas więc świeżej gotówki brakowało skoro czołówka wypłacała niesamowite kwoty przy czym reinwestycja pozostałych nie dawała NIC poza sztuczną gotówką bez pokrycia w rzeczywistości. Zarabiam na programach partnerskich, jak jest jakiś problem to rozwiązanie go zajmuje pare godzin, poważna awaria trwała maksymalnie 1 dzień. W przypadku revsharów zawsze się coś dzieje co nie zdarza się na innych stronach i naprawianie tego trwa o wiele dłużej lub nie da się tego naprawić bo ludzie z zewnątrz krzyżują plany - tak się dzieje zawsze gdy program już długo stoi. Już robi się taka tradycja że Revshare z długim stażem wymyśla coraz to lepszą wymówkę przez którą program upada.

Czy doszło do kradzieży w my24h? Moim zdaniem Nie, ale prawdy i tak nie poznamy.
Swoją drogą pomysł z kradzieżą zajebisty - każdy jest zdania że tych pieniędzy nie ma bo zostały skradzione więc Drew nie może nic z tym zrobić. W TM było zamrożenie pieniędzy więc każdy oczekiwał dnia na zwolnienie środków, a tutaj już nikt na pieniądze nie czeka bo zostały skradzione. Drew cwany lis.

Wiem tyle że było na ten program już za późno. Zawsze jestem za reinwestycją, a nie wychodzeniem po jednym cyklu bo mija się to z celem, ale bądźmy poważni... Program mógł działać, ale on już stał w miejscu.. Największy start w historii revshare zrobił robote.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - osk4rr - 18-12-2016 15:22

(18-12-2016 13:43)rozkminiak napisał(a):  W odpowiedzi na spór powołuje się na zapisy w T&C, że zakupione usługi nie są refundowane.
To ma zastosowanie gdy zakupiłem usługę i mam możliwość jej realizacji, a się rozmyślę i chcę kasę z powrotem. Tutaj jednak jest całkowicie inna sytuacja. System nie działa. Co radzicie odpisać?

Najlepiej jest napisać, że wykupiłeś usługi reklamowe a strona nie działa i to co kupiłeś nie zostało ci dostarczone.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - pshemek1 - 19-12-2016 09:53

A jak odzyskamy kasę z payza skoro chyba tydzień czy dwa przed "atakiem hakerów" przenieśli wszystkie fundusze userów z payza do bitcoin i mówili, że wspólpraca jest słaba z payza bo za duże prowizje pobiera?