Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] My24HourIncome - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] My24HourIncome (/Temat-SCAM-My24HourIncome-135308)



RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Pmxq - 04-12-2016 17:51

my24 znowu działa, wbijać i klikać 8 reklam bo naliczenia uciekają Tongue


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - HerossiK - 04-12-2016 18:05

Nie wiem jak wy, ale ja się trochę za długo wyczekałem na powrót więc wypłacam większość swojej kasy bo aktualnie są lepsze programy revshare.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - RafalKrzysiak - 04-12-2016 18:36

Tym co zostają w programie radzę zmienić hasła i sprawdzić adresy swoich portfeli bitcoinowych w my24. Pzdr


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - rafi213 - 04-12-2016 21:00

Ja także radzę wypłacać każdemu już ile może, bo program po tej kradzieży już sie nie podniesie na poprzedni poziom


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Workis - 05-12-2016 11:37

2016-08-20 do 2016-11-18/25 (zależy, który moment uznać za ważniejszy "zwiastun" upadku)
Obstawiałem, że po 3 miesiącach (max 4) program się zawinie. W sumie trafiłem.
Również radziłbym wypłacać teraz ile się da, o ile jeszcze będzie się dało cokolwiek wypłacić. Takie załamania w HYIP-ach/RevShare-ach nie są chwilowe/tymczasowe, to po prostu koniec.

Nie zmienia to faktu, że całkiem ładny programik mu wyszedł. Czekam na M24I volume 2, z chęcią wejdę. Smile
Przy okazji mam wrażenie, że TheAdsTeam zasili całkiem spora ilość ludzi odchodząca z M24I. I to całkiem dobry moment, zeby kolejny rozdmuchany RevShare się pojawił - beda ludzie przynajmniej. Smile


pozdrawiam serdecznie



@Edit 07.12.16
Komentarz z innego forum na temat TheAdsTeam:
"Dzienne rejestracje nam sporo przyspieszyły.
Bez wątpienia, moim skromnym zdaniem najlepsza propozycja na dziś.
Program rośnie w siłę,
Dynamicznie się rozwija!!"

Chyba mialem racje z tymi przenosinami z z M24I do TAT Smile


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - kanibal54d - 05-12-2016 12:18

U mnie już ponad 230% ROI. Wypłacam resztę i nie wracam Smile


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Uni3X - 11-12-2016 12:38

Ile dni wisi u was wyplata?


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - rafi213 - 11-12-2016 12:56

A w ogóle jeszcze placi? Smile


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - adik7276 - 11-12-2016 14:32

Koniec roku się zbliża, a program już na ostatnim wdechu. Chętnie wysłucham osób które mówiły całkiem niedawno że śmiało można reinwestować.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - RafalKrzysiak - 12-12-2016 10:55

Drew zablokował wypłaty..