Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] My24HourIncome - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] My24HourIncome (/Temat-SCAM-My24HourIncome-135308)



RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - pshemek1 - 20-11-2016 19:50

(19-11-2016 09:32)Matthew98 napisał(a):  
(19-11-2016 00:57)pshemek1 napisał(a):  W końcu coś dobrego. Payza "zjadła" wszystko co zarobiłem plus część tego co wpłaciłem. Ogólnie dzięki nim jestem 5$ w plecy. Może lepiej na tym wychodziły osoby które wpłaciły więcej, ale ja przy pierwszej wpłacie 50$ tylko traciłem...

Czemu nie wypłaciłeś sobie z Payza na BTC? Prowizja to 2% więc aż tak dużo by cię to nie kosztowało a nie traciłbyś na prowizjach.... Sam tak zrobiłem. Payzy już w ogóle zresztą jakiś czas nie używam.


Są też dobre wieści Smile

Admin zadbał o źródło zewnętrznego przychodu dla MY24. Wypuszczają narzędzie automatyzacji marketingowej (coś w stylu GetResponse czy AWebber) które kosztować będzie $18/msc. i zasili kasę programu.

Mądry polak po szkodzie. Teraz kolejną wypłatę miałem puścić przez payze dlatego czekałem aż wszystkie adpacki skończą swój żywot, ale na szczęście automatycznie przerzucili mi kaskę na coinpayment. Teraz odrabiam straty tu i mypayingcryptoads gdzie mają większe naliczenie 120%


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 22-11-2016 10:42

(20-11-2016 19:50)pshemek1 napisał(a):  
(19-11-2016 09:32)Matthew98 napisał(a):  
(19-11-2016 00:57)pshemek1 napisał(a):  W końcu coś dobrego. Payza "zjadła" wszystko co zarobiłem plus część tego co wpłaciłem. Ogólnie dzięki nim jestem 5$ w plecy. Może lepiej na tym wychodziły osoby które wpłaciły więcej, ale ja przy pierwszej wpłacie 50$ tylko traciłem...

Czemu nie wypłaciłeś sobie z Payza na BTC? Prowizja to 2% więc aż tak dużo by cię to nie kosztowało a nie traciłbyś na prowizjach.... Sam tak zrobiłem. Payzy już w ogóle zresztą jakiś czas nie używam.


Są też dobre wieści Smile

Admin zadbał o źródło zewnętrznego przychodu dla MY24. Wypuszczają narzędzie automatyzacji marketingowej (coś w stylu GetResponse czy AWebber) które kosztować będzie $18/msc. i zasili kasę programu.

Mądry polak po szkodzie. Teraz kolejną wypłatę miałem puścić przez payze dlatego czekałem aż wszystkie adpacki skończą swój żywot, ale na szczęście automatycznie przerzucili mi kaskę na coinpayment. Teraz odrabiam straty tu i mypayingcryptoads gdzie mają większe naliczenie 120%

Doświadczenie też ważna rzecz Smile

Co do MPCA to bym uważał, ale to nie ten temat Smile


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - RafalKrzysiak - 25-11-2016 12:29

W my24hour income był atak..! Hacker włamał się na konto gmail Drew i dostał się do my24..Dzisiaj wypłaty są zablokowane i po sprawdzeniu stanu kont zostaną odblokowane. Polecam sprawdzić sobie stany kont i czy macie banery w my24. Niektórym użytkownikom nie doszły wpłaty do my24 i jeśli macie taką sytuacje to piszcie na oficjalnej grupie my24 na facebooku..Jakby ktoś nie znał angielskiego to chętnie pomogę skontaktować się z supportem..Pzdr


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Znajomy Inwestor - 26-11-2016 12:38

Ahh Ci hakerzy, co program to atak.. Terroryści normalnie Jerk2


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - rafi213 - 26-11-2016 14:15

Coś za dużo tych błędów i włamań w tym programie ostatnio Smile


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - adik7276 - 27-11-2016 22:25

Zerkam z ciekawości a tu strona już nastęny dzień nie działa. Coś sie dzieje czy już kaput?


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - HerossiK - 28-11-2016 16:18

Wczoraj było info, że ma ruszyć od 2 do 5 dni bo wprowadzają jeszcze jakieś zmiany w panelu administracyjnym i zmieniają zabezpieczenia.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - AleksandraN - 29-11-2016 09:40

No co Wy chcecie... hakerom też należą się święta Wink
Czarny dowcip oczywiście.

Zgodnie z informacją, na stronie są wprowadzane zabezpieczenia i dlatego jest wyłączona.
Z dwojga złego lepiej tak, niż za 3 dni znów słyszeć że wyjęli $$$.
Cierpliwość w tej branży to podstawa (lub / i cnota) Wink

Poza tym ryzyko wszyscy znamy (100%) więc czekamy, ot.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - demek1987 - 02-12-2016 01:11

ja jestem na plus już prawie 400$ ale szkoda tego co zostało jak się skończy Big Grin


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - espo - 04-12-2016 17:23

Macie tutaj link do webinaru, live Smile
https://www.youtube.com/channel/UC5oeLpfKFR0f6OBuynNib8Q/live